Kobieta w klatce (ebook) –	Jussi  Adler-Olsen

ebook Kobieta w klatce

Autor:

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(503 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Merete Lynggaard. Najlepsze życzenia z okazji ukończenia trzydziestu trzech lat. Owszem, dziś jest 6 lipca. Siedzisz tutaj sto dwadzieścia sześć dni, a nasz prezent jest taki, że przez najbliższy rok nie będziemy gasić światła. Spokojnie, Merete, nie chcemy cię zamęczyć. Damy ci za to szansę uniknięcia czegoś gorszego. Musisz tylko sama odpowiedzieć na bardzo istotne pytanie: dlaczego musisz przez to wszystko przechodzić?W roku 2002 z pokładu promu znika piękna i przebojowa parlamentarzystka, Merete Lynggaard. Policja podejmuje śledztwo na szeroką skalę, ale bez rezultatu. W roku 2007 duński parlament decyduje o utworzeniu Departamentu Q, specjalnego wydziału policji do spraw szczególnej wagi, na czele którego staje Carl Mørck, policjant z kopenhaskiego wydziału zabójstw. Mørck wraz ze swoim tajemniczym arabskim asystentem Assadem podejmuje sprawę Merete i szybko orientuje się, że jej zniknięcie nie było nieszczęśliwym wypadkiem.„Jussi Adler-Olsen jest przyszłością skandynawskiej powieści kryminalnej”. / Der Spiegel„Autor najlepiej sprzedających się obecnie bestsellerów nazywa się Jussi Adler-Olsen”. / Berlingske Tidende

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.80 MB (MOBI), 0.78 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Karolina E

03.01.2015, 10:47

„Trzyma w napięciu”

Wciągająca książka. Dzięki opisywaniu historii z 2 perspektyw czasowych książka trzyma w napięciu. Duet Carl i Assad jest przezabawny.
Polecam