Kochanie, zabiłam nasze koty (ebook) –	Dorota Masłowska

Kochanie, zabiłam nasze koty

Ocena czytelników:

5,9 (2050 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Dorota Masłowska - nowa powieść

W swoich poprzednich książkach bardzo wnikliwie, ale też świeżo, z młodzieńczą beztroską, przyglądała się ona temu, co widziała za oknem, na ulicy… naszej polskiej codzienności. Robiła to dowcipnie i celnie, a powodzenie jej książek zarówno u czytelników jak i u krytyków dowiodło, że takiego głosu w naszej litreaturze współczesnej bardzo brakowało.

W najnowszej powieści, równie dowcipnie i wnikliwie przygląda się tzw. klasie średniej, młodym, zamożnym ludziom, którzy nie mają pomysłu na to, co zrobić ze swoim życiem. Ich losy, wygląd, mieszkania wydają się  nam podobne niezależnie od tego czy żyją w Warszawie czy w Nowym Jorku. Naprawdę warto zobaczyć ich oczami Doroty Masłowskiej – dostrzeżecie to, czego dotąd nie widzieliście i spotkacie samą AUTORKĘ (jak zwykle pełną dystansu do samej siebie ☺).

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.60 MB (MOBI), 3.45 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Mariusz Koryszewski

Mariusz Koryszewski

30.04.2013, 05:58

Kochanie, zabiłam nasze koty to niechlujny słowotok wyrzucany w tempie karabinu maszynowego, kompletnie nie nadający się do czytania. Ani tu ciekawej fabuły ani postaci. Masłowska okazuje się strasznie przereklamowana.

Magdalena Mieliwodzka

31.01.2013, 11:06

Świetna obserwacja relacji międzyludzkich, błyskotliwy język, wesoły, lekki ton książki. Polecam, bardzo dobrze się czyta.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję