Kochanka (ebook) –	Patryk Nowodworski

E-book

Kochanka

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Kochanka" to urocza historia pełna zabawnych sytuacji, z wartką akcją oraz pewną dozą erotyzmu. Główny bohater, szczęśliwy mąż i ojciec, postanawia zabić swoją kochankę. Wyrusza z nią na weekend do Zakopanego, gdzie według uknutego przez siebie planu będzie próbował ją zamordować. Jednak jak to często bywa, jego zamiary nie pójdą zgodnie z założeniem, zwłaszcza że dowie się o kilku interesujących faktach, które... Dowie się również, iż żona, którą do tej pory idealizował, wcale nie była taka święta. Odkryje, że jego serce zacznie bić inaczej, niż nakazywałby to rozsądek. Co z tego wyniknie?"

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.24 MB (MOBI), 0.98 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

09.05.2013, 09:59

Kochanka to tytuł powieści autorstwa Patryka Nowodworskiego, która jest z gatunku rozrywkowej, w której to jest sporo seksu, przemocy oraz dobrego poczucia humoru. Książka przedstawia nam całkiem przykładną historię z życia dorosłego mężczyzny, prowadzącego ustabilizowaną ale niezbyt uczciwą wobec swych bliskich i znajomych egzystencję. Główny bohater ma na imię Franek i jest z zawodu przedstawicielem handlowym w branży budowlanej mieszkającym w Poznaniu. Franek jest głową rodziny, ma żonę i trójkę małych dzieci, zarabia na ich utrzymanie i spełnia wszystkie obowiązki męża i ojca. Z drugiej jednak strony pozwala on sobie na życiową odskocznie w postaci bliskiej znajomości z koleżanką z pracy, młodszą od niego o dziesięć lat. Istniejący układ w życiu Franka nie jest sytuacją wynikłą z kryzysu małżeńskiego a wynikiem jego zachłanności w kwestii seksualnej. Franek, można powiedzieć, to prawdziwy macho, co zresztą wyraźnie się ujawnia w dalszej części powieści w jego skłonności do bijatyk. W każdym bądź razie istniejący układ nie może odpowiadać nikomu poza nim samym o czym niebawem się przekonuje. Jego koleżanka z pracy i kochanka nie chce być tylko kochanicą swego wybranka. Pragnie ona rozwodu Franka z żoną i zajęcia jej miejsca ale Franek ani myśli o porzucaniu swej obecnej połowicy. Na wieść o buncie przeciw dotychczasowej roli kochanki usiłuje on zerwać romans. To jednak nie udaje się. Kochanka stawia go pod murem w wyniku szantażu a przy tym zapewnia pobicie przez przypadkowych „rycerzy” chroniących „atakowaną” kobietę. W tej sytuacji dla Franka miarka się przebrała, postanawia on pozbyć się kochanki na drodze fizycznej eliminacji. W ten oto sposób zawiązuje się akcja powieści, która dalej się dynamicznie rozwija. Warto czytać jeśli chcemy doświadczyć doznań czytelniczych o charakterze erotycznym, przygodowym i humorystycznym. ukryj.