Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy (ebook) –	James Bowen, Andrzej Wajs

Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy

Ocena czytelników:

7,2 (646 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Opis publikacji

Wzruszająca opowieść obdarzona mocą przywracania nadziei.

„Daily Mail”

Największy bestseller ostatnich lat – prawdziwa historia niezwykłego rudego kocura i zagubionego człowieka, który odzyskał dzięki niemu nadzieję na szczęście…

Pewnego chłodnego dnia James Bowen, uliczny muzyk, znalazł bezdomnego rudego kocura skulonego na wycieraczce. James był wtedy niemalże na dnie – nie miał pracy i leczył się z uzależnienia od narkotyków. Nic dziwnego, że bał się wziąć odpowiedzialność za inne stworzenie. Zrobił to jednak – i zdobył najwierniejszego przyjaciela, który w zdumiewający sposób odmienił życie swojego pana… a potem poruszył ludzi na całym świecie.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.97 MB (MOBI), 0.74 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Justyna

02.10.2014, 13:45

„do przeczytania ”

Nawet nie wiem kiedy przeczytałam tą książkę. Było mi bardzo przykro, że już ją kończę. Pocieszyło mnie tylko to, że powstała już kolejna książka o losach "super kota" oraz jego człowieka. Świetnie odtworzona kocia natura; dla wielbicieli kotów oraz może nawet tych nieprzekonanych. Na pierwszym planie Bob jednak losy jego ludzkiego opiekuna też dają do myślenia. Historia o tym, że można zdziałać dużo tylko trzeba mieć motywację i kogoś dla kogo warto to zrobić, nawet jeśli odziany jest w kocią skórę.

Sławomir Lichodziejewski

24.05.2014, 01:51

„Przeczytane w jedną noc, trzeba pisać więcej?”

Napiszę krótko - trzeba przeczytać. Kociarze znajdą tu potwierdzenie swoich przeczuć że kot to nie jest zwykłe zwierzątko. Pozostali nauczą się wiele o tych stworzeniach. I o ludziach, bo koty są często bardziej ludzkie od nas. A do tego nieźle napisane.

Dodaj recenzję