Krwawa jutrznia (ebook) –	Mariusz Wollny

ebook Krwawa jutrznia

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,4
(182 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Dno Czarciego Oka skrywa straszną tajemnicę. Pełno w nim okaleczonych ludzkich zwłok, a każde z ciał pozbawiono głowy. Okolice Sambora nawiedzili czarni jeźdźcy. Sieją grozę wśród okolicznych mieszkańców. Gwałcą, mordują, a co najgorsze, piją ludzką krew. Na Rusi wstaje krwawy świt, nastał czas wielkiego zamętu. Czy to kara za osadzenie na carskim tronie Borysa Godunowa? Czy nie przyszła pora, aby na tronie zasiadł prawowity władca Dymitr? Pewien młody, obdarzony rzadkimi talentami człowiek trafi niespodziewanie i wbrew swojej woli w sam środek tych wydarzeń. Znajdzie miłość i ją utraci. Utraci miłość, by zachować życie. Zachowa życie, bo jego przeznaczeniem jest ocalać innych od niechybnej śmierci. Takie jest jego przeznaczenie. Takie jest przeznaczenie każdego, na kogo wołają Ryx. „Okres dymitriad to czasy zgubnych namiętności, bestialskiego okrucieństwa sięgającego od chłopskich chat po możnowładcze pałace i zawiłych intryg knutych przez najpotężniejszych ludzi epoki. Aby to wszystko celnie oraz wiernie opisać, trzeba mieć dogłębną wiedzę historyczną i więcej niż zręczne pióro. Jestem pełen uznania dla Autora”. Jacek Piekara "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 5.15 MB (MOBI), 2.02 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Dariusz K.

19.05.2014, 22:58

„Dobre bo polskie !”

Mnie wciągnęła, przeczytałem w 24 h . Zmęczony grą o tron z przyjemnością spędziłem czas z Panem Wollnym , 100 % polskie i świetnie napisane.

Polecam

Piotr K

17.06.2013, 10:22

„”

Literatura typowo dla młodzieży. Nie porywa i nie pochłania czytelnika - nudno. Wiecej emocji wzbudza "Potop" Sienkiewicza ;) Swojej -15 letniej- córce też bym w prezencie nie kupił