Gra pozorów (ebook) –	Joanna Opiat-BojarskaPromocja

E-book

Gra pozorów

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Wyścig z czasem, tajemnicze nagrania, zaniki pamięci „Gra pozorów” to elektryzująca opowieść i bezwględna rozgrywka, w której stawką jest życie rodziny. Musisz być czujny, by żaden szczegół Ci nie umknął… Wydawać by się mogło, że wiadomość o zaginięciu męża oraz jego śmierci to najgorsze, co mogło spotkać Aleksandrę – psycholog i matkę dwójki dzieci. Okazuje się jednak, że to dopiero początek. Kobieta pada ofiarą porwania. Po uwolnieniu, mimo niebezpieczeństwa i wbrew zdrowemu rozsądkowi, postanawia na własną rękę rozwikłać zagadkę. Zbierając nowe fakty, powoli wyciąga na światło bolesną prawdę, a lawina zdarzeń urasta do niespodziewanych rozmiarów… Dasz się wciągnąć w niebezpieczną grę, w której pytania tylko pozornie przynoszą odpowiedzi?

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

320

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.10 MB (MOBI), 1.70 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Nina

Halina Grice

22.02.2016, 15:18

To na pewno bardzo dobra książka ale ja chyba czytałam ją w nieodpowiednim momencie. Albo być może mam jakiegoś kryminalnego kaca książkowego. Główna bohaterka zamiast budzić moje współczucie, irytowała mnie maksymalnie! Pani psycholog, matka dzieciom, klnąca jak szewc, jakaś taka mało ludzka mi się wydawała. Nie potrafiłam jej polubić.
Ale zgadzam się, że akcja zawrotna, że autorka funduje nam emocjonalny roller coster, tylko tym razem jakoś do mnie nie przemówiło. Przykro mi...

Dodaj komentarz

Magdalena Kmieciak

06.09.2016, 11:49

„Dobra rozrywka na latnie popołudnie :)”

Nieszczęścia chodzą parami...albo przytomniejesz nagle i zdajesz sobie sprawę, że w nich toniesz, a każde kolejne kroki podejmowane przez Ciebie prowadzą do kolejnych nieszczęść.Tak odbieram bohaterkę lektury i jej poradne/nieporadne działania. Łatwo sobie wyobrazić jak ja bym zachowałą się na jej miejscu, ale nie jestem nią, tylko biernym obserwatorem.
I jako bierny obserwator stwierdzam, że książka jest przykładem lektury do pociągu. Czyta się dobrze, ale nie wciąga na tyle, by nie móc się oderwać na parę dni. Zaciekawia, ale nie łaskocze ludzkiej ciekawości by podążać za nią w ciemno.
Dobra rozrywka na latnie popołudnie :)

Dodaj recenzję