Upał (ebook) –	Marcin Ciszewski

Upał

Ocena czytelników:

7,2 (957 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Stadion Narodowy – miejsce ćwierć finałowego meczu Polska – Niemcy. Sześćdziesiąt tysięcy kibiców, wśród nich niemiecka kanclerz i polski premier. Idealny cel. Panuje nieznośny skwar, ulice Warszawy są pełne kibiców. Ci, którzy zamierzają rozpętać piekło, zrobią to teraz. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz nie ma łatwego zadania. To on odpowiada za bezpieczeństwo meczu. Problem w tym, że nie wiadomo, kto jest prawdziwym wrogiem. Czy narodowe bezpieczeństwo wymaga ofiar? Jak daleko mogą posunąć się tajne służby, aby osiągnąć swoje cele? Kto decyduje o tym, co jest najlepsze dla interesu państwa? Marcin Ciszewski stworzył w Upale na tyle wiarygodny scenariusz zamachu terrorystycznego, że najprawdopodobniej już jest pod stałą obserwacją polskich służb specjalnych. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.40 MB (MOBI), 0.83 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

maciej

14.09.2016, 10:17

Alistair MacLean nie powstydziłby się na pewno, jestem fanem "Mrozu"Ciszewskiego , ale Upał też nie obraża inteligencji czytelnika. Solidnie odrobiona lekcja informatyczna.

Antonio Banderass

12.05.2014, 22:27

Najlepsza z "pogodowych", ale poniżej jakości serii www. Do pociągu, po ciężkim dniu, na plażę - max 3-4 godziny czytania, a po kilku dniach już nie pamięta się treści. Warta kupienia w promocji. Z Ciszewskiego polecam całe www, a przede wszystkim świetnego "Majora" - to zaskakująco sympatyczne książki rozrywkowe ze "świeżym" pomysłem. Seria "pogodowa" raczej dla niewyrobionych czytelników - taki słabszy MacLean. Osoby, które czytają ambitniejsze rzeczy mogą być mocno rozczarowane. "Gliniarza" nie polecam.

Tomasz Rędzia

Tomasz Rędzia

14.11.2012, 06:41

Książka dość długo oczekiwała w mojej biblioteczce na swoją kolej do przeczytania. Wreszcie zacząłem się zastanawiać czy jestem fanem Marcina Ciszewskiego a jeśli tak, to dlaczego tak długo odkładam przeczytanie tej powieści?
A jakie refleksje nasunęły mi się po przeczytaniu książki? Doszedłem do wniosku, że jednak jestem i pozostanę fanem Marcina Ciszewskiego i będę czekał na kolejne jego powieści. Wszystkie, które do tej pory opublikował, kupiłem, posiadam i przeczytałem. Upał zaliczam do gatunku tak zwanej galopującej sensacji, która jeśli tylko do niej się dotkniesz, nie pozwoli od siebie odejść, do momentu zamknięcia ostatniej strony. Uważam tę książkę za wspaniałą gratkę dla fanów służb specjalnych i twardych facetów (ale nie tylko facetów) biegających ze śmiercionośnymi zabawkami. Mnie się podobało i ciarki na plecach wywoływało.

Magdalena Mieliwodzka

10.11.2012, 22:27

Bardzo fajna książka, trzyma w napięciu i zapada w pamięć, polecam :)

Arkadiusz Królak

Arkadiusz Królak

28.09.2012, 09:53

@ Lech Ryś:
Poprawię Twoją wypowiedź.
Kolejność (chronologiczna) wydarzeń:
www.1939.com.pl
Major (swego rodzaju spin-off czyli wątek dotyczący jedynie por. Wojtyńskiego dowódcy oddziału GROM, a nie głównej postaci pułkownika Grobickiego z 1939.com.pl)
www.1944.waw.pl (a nie jak napisałeś 1945.waw.pl)
i na końcu
www.ru2012.pl.

Co do jakości (moja recenzja):
1. 1939
2. Major
3. 1944 Ex aequo z ru2012 - może z lekkim naciskiem na 1944.
W dwóch ostatnich powieściach zabrakło już troszkę lekkości pióra, co nie znaczy że nie przeczytałbym jeszcze raz!

Zbigniew Karoń

Palmer Eldritch

12.08.2012, 11:51

@Dominik Wojcik. Źle. ru2012.pl to zamkniecie calej quadrologii Ciszewskiego. Zaczales od ostatniego tomu, wiec nie jest dziwne, ze polowy watkow nie rozumiesz (bo i jak). Kolejnosc jest nastepujaca:
- www.1939com.pl
- www. 1945.waw.pl
- Major
i dopiero ru2012.pl

No, a czy fajne czy nie to nie bede nic mowil, bo wiadomo, ze o gustach sie nie dyskutuje....mi sie cala seria podobala..
Pozdrawiam

Dominik Wójcik

15.06.2012, 08:31

Luźna, całkiem zgrabnie napisana książka. Przed Euro na pewno ciekawa ze względu na fabułę. Króŧka, lekka i przyjemna ale na pewno do niej się nigdy nie powróci.
To moja pierwsza książka Ciszewskiego. Potem przeczytałem ru2012.pl która okazała się ostatnią - duużo gorszą.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję