Kusząc bestię (ebook) –	Lora Leigh

ebook Kusząc bestię

Autor:

Wydawnictwo: MSPUB

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,1
(56 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Jak daleko mogą posunąć się ludzie żądni władzy by stworzyć idealnego zabójcę? Callan Lyons jest genetycznym eksperymentem poczętym w próbówce a w jego DNA znajdują się geny lwa. Ale eksperyment się nie powiódł, bo Callan nie zamierza zabijać, uciekł i ukrywa się, próbując prowadzić normalne życie. Kiedy na jego drodze staje młoda dziennikarka Merinus Tyler i proponuje mu pomoc w walce z jego prześladowcami, Callan nie chce przyjąć jej propozycji. Niestety los decyduje za nich, bo natura wybrała Merinus na partnerkę Callana. Czy uda im się uciec przed Radą Genetyczną, czy ich uczucie ma jakieś szanse? Wspierają ich ojciec i bracia Merinus, ale Callan też nie jest sam, nie tylko jemu udało się uciec z laboratoriów Rady.  

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.69 MB (MOBI), 0.63 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

01.09.2015, 13:39

„Bardzo fajna inauguracja cyklu”

Pikantny erotyk do pochłonięcia w jeden wieczór. Do tego zgrabnie skonstruowana fabuła z udziałem nowego gatunku powstałego w wyniku nielegalnego "mieszania" DNA ludzkiego ze zwierzęcym, nasuwa mi na myśl historię o "Pięknej i Bestii" tylko w bardziej współczesnej odsłonie.
Mam gorącą nadzieję, że wydawca nie każe czytelnikom czekać na kolejne części.