Last minute. 24 h chrześcijaństwa na świecie (ebook) –	Szymon HołowniaPromocja

E-book

Last minute. 24 h chrześcijaństwa na świecie

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Miłośnik egzotycznych lotnisk i najgorszych hoteli Szymon Hołownia – przemierzył setki tysięcy kilometrów, aby odkryć dla nas chrześcijaństwo na nowo. Kardynał Maradiaga, kandydat na papieża, pilotował dla niego śmigłowiec w Hondurasie. Od księdza komandora US Navy na Guam dowiedział się, że w amerykańskiej armii też można zostać świętym. Miejsca spotkania z koptyjką Mariam nie ujawni nigdy – w Egipcie wydano na nią wyrok śmierci za porzucenie islamu. Dotknij chrześcijaństwa w jego niezwykłej różnorodności. Poczuj się częścią wspaniałej wspólnoty, żywej 24h na dobę. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

10.68 MB (MOBI), 8.48 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Damian Niemir

25.03.2013, 21:37

Absolutnie fantastyczna, choć miejscami trudna książka. Bardzo cenię książki Szymona Hołowni, choć gdy się zapędzi, to jego podwójnie złożone zdania bogate erudycyjnymi ozdobnikami trudno się przełyka ;) Na szczęście w tej książce często oddaje głos swoim rozmówcom. A kogo tam nie ma! To podróż iście niesamowita, przez meandry chrześcijańskiego świata, które z pozycji polskiego kościoła trudno ogarnąć. Nieprzeciętny koloryt światopoglądów, kultur, melanż rozmaitych myśli i horyzontów, których zapewne nigdy osobiście nie będzie okazji dotknąć. Książkę połknąłem w tydzień - i był to istnie Tydzień Misyjny. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję