Lato w Jagódce (ebook) –	Katarzyna Michalak

Lato w Jagódce

Ocena czytelników:

6,9 (1170 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

O czym marzy Kopciuszek o imieniu Gabrysia? O księciu na białym koniu? Niee, chociaż… O pałacu wprost z marzeń? Jeżeli już, to nie dla siebie. Może o tym, żeby być piękną i bogatą? Też nie. Gabrysia marzy, by być zwyczajna. Taka jak inni. Gabrysia jest szczęśliwa, Malina bogata, Oliwier piękny, Paweł mądry, Alek dobry, a książę, jak to książę: i taki, i taki- oto bohaterowie „Lata w Jagódce” zwariowanej, miejscami pełnej humoru, a czasem wzruszającej baśni o współczesnym Kopciuszku. Splot nieprawdopodobnych wydarzeń spełnia jej marzenie, jednak po drodze… po drodze będzie zaklinała konie, pozna prawdziwego księcia, wystartuje w konkursie „Z Bestii w Piękność”, spotka miłość swego życia (a nawet dwie, zaś na koniec spełni marzenie tych, których kocha, bo tego pragnie Kopciszek-Gabrysia: uśmiechu na twarzach najbliższych. Myślę, że będziecie się bawić przy lekturze tej baśni tak dobrze, jak ja się bawiłam pisząc ją, a „sleep in the room” z sokołem księcia of Maroko stanie się tak kultowe, jak „Jaga nie umieraj”. Oddaję do Waszych rąk moją ulubioną powieść. Powieść, która „sama się pisała”, ja byłam dodatkiem klawiaturowym Książka może się wydawać lekka, łatwa i przyjemna, jednak te z Was, które umieją czytać między wierszami, znajdą w niej gorzkie prawdy i takież życie, jednak – jak przystało na moją powieść – kończy się dobrze!

Katarzyna Michalak

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.53 MB (MOBI), 0.75 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Anna Skiba-Horbacz

Anna Skiba-Horbacz

20.02.2013, 11:49

Bardzo fajna książka, z odrobiną humoru, czasem wzruszeń, napisana lekko i czyta się ją z przyjemnością. Serdecznie polecam.

Monika Walas

Monika Walas

31.03.2012, 20:17

"Lato w Jagódce" to kolejna świetna powieść Katarzyny Michalak. Tym razem bohaterką jest osoba marząca o tym by być po prostu normalną jak inni. Niestety los spłatał jej figla. Gdy dziewczyna myśli, że jej marzenie się nie spełni okazuje się, że to nieprawda. Niespodziewanie na jej drodze stanie miłość. Czy dziewczyna odważy się ją spełnić? Czy książe okaże się tym właściwym mężczyzną? "Lato w Jagódce" to piękna, ciepła historia o marzeniach i uczuciach. Jednak kto dogłębiej się wczyta zauważy, że nie tylko o to chodzi. Prawdwa leży gdzie indziej. Same jej poszukajcie! Ja ze swojej strony mogę tylko polecić książkę!

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję