Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia (ebook) –	Elisabeth Kubler-Ross, David Kessler, Krzysztof Puławski
Twoja cena:

W ciągu czasu spędzonego na ziemi, który nazywamy życiem, wszyscy mamy do odrobienia pewne lekcje. Staje się to szczególnie widoczne wówczas, gdy pracujemy z umierajacymi. To oni uczą się i nas bardzo wielu rzeczy - jak właściwie przeżyć zycie, jak pozbywać się tego, co w nas złe, a odszukać to, co najlepsze w nas samych i innych. Wszystko sprowadza się do pytania:"Czy starczyło mi czasu, aby żyć właściwie?"

Nauki z tej książki - owoc ścisłej wspólpracy autorów, których opisane doświadczenia pochodzą z ich wykładów, warsztatów oraz rozmów z pacjentami i członkami ich rodzin - są po to, byśmy potrafili docenić wagę życia.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.93 MB (MOBI), 0.72 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anna Biolik

Anna Biolik

22.04.2016, 21:38

„Książka pozostawiająca ślad w pamięci.”

Książka dla każdego, każdy powinien ją przeczytać i posiadać. Pomaga odnaleźć w życiu spokój. Dzięki niej można przyswoić wiedzę, którą odkrywają osoby umierające i zacząć żyć prawdziwie. Książka ta zmienia postrzeganie codzienności. Jedna z lepszych książek jakie miałam przyjemność czytać.