Dzika droga. Jak odnalazłam siebie (ebook) –	Cheryl Strayed

E-book

Dzika droga. Jak odnalazłam siebie

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Wielki światowy bestseller, który zekranizował autor filmu „Witaj w klubie” Gdy grzeczne dziewczynki zaczytywały się w „Jedz, módl się, kochaj”, Cheryl naprawdę postanowiła coś zmienić. Jej życie nie było pasmem sukcesów. Wręcz przeciwnie. Najpierw zaczęło sypać się małżeństwo, potem nastąpiła seria miłosnych wpadek, a na końcu spadł na nią prawdziwy cios – straciła najbliższą osobę. Zawsze miała w życiu pod górkę, ale tym razem los grubo przesadził. Zła i rozżalona, rozpaczliwie szukała wyjścia z sytuacji, nowej drogi życiowej. Jak to zwykle bywa, zadecydował przypadek. Impulsem do zmian okazała się podróż życia. Podróż szlakiem wiodącym wzdłuż Ameryki Północnej. Podróż w głąb siebie. Co prawda nie wszystko poszło tak, jak sobie wyobrażała. Miało być rozgwieżdżone niebo i zapach łąki, a nie przeprawa w jednym bucie i tachanie ciężkiego plecaka z piłą. Ale się opłaciło. Bo zgodnie z zasadą co nas nie zabije, to nas wzmocni – Cheryl wygrała. Ruszyła w podróż jako dziewczynka, wróciła jako dojrzała kobieta. Pewna siebie, silna, gotowa zawalczyć o siebie i o swoje życie. Udowodniła, że DROGĘ warto wybrać sobie samemu."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.66 MB (MOBI), 0.93 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Paulina G.

09.09.2016, 21:29

„Zapraszam do recenzji, nie da się tego ująć w jednym zdaniu...”

Jakie - coś zmienić? Poszła na żywioł, nie miała nic do stracenia, a do zyskania porządek w sobie, co w dzisiejszych czasach jest nie lada wyczynem... Książka napisana nieco bałaganiarsko, co, jak się wie, że miała pisać przyszła autorka poczytnych książek, jest dziwne samo w sobie, to mimo niedociągnięć jednak daje się czytać, wciąga, mota opisami układów międzyludzkich ludzi, którym w życiu nie jest łatwo, jeśli wybierają bycie sobą... Mama autorki wybrała, ale jej dzieci muszą same się z tym rozprawić, jak się żyje, jak wędruje, co się w sobie układa. Podziwiam autorkę, serio, w życiu bym się nie zdecydowała zarzucić Monstera i ubrać za ciasnych butów, i nie mając NIC (mam tu na myśli naprawdę NIC, bo kasy kobieta miała jak na lekarstwo), ruszyć w taką trasę. Rozliczenie z losem ma swoją cenę, każdy dochodzi do niego własnymi ścieżkami, ale ta akurat kobieta wybrała taką, drogę, na którą mało kogo stać... Polecam lekturę, uważam, że warto.

Dodaj recenzję