Love, Rosie (ebook) –	Cecelia Ahern

ebook Love, Rosie

Autor:

Wydawnictwo: Akurat

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,8
(7721 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Już w grudniu ekranizacja kolejnej bestsellerowej powieści Cecelii Ahern! Po wzruszającym PS Kocham Cię następna powieść Cecelii Ahern została przeniesiona na srebrny ekran. W rolę Rosie wcieliła się Lily Collins, doskonale znana z filmów Królewna Śnieżka , Dary Anioła: Miasto kości czy Porwanie, Alexa zagrał Sam Claflin, odtwórca głównych ról w filmach Uśpieni, Królewna Śnieżka i Łowca, Igrzyska śmierci. Rosie i Alex od dzieciństwa są nierozłączni. Życie zadaje im jednak okrutny cios: rodzice Alexa przenoszą się z Irlandii do Ameryki i chłopiec oczywiście jedzie tam razem z nimi. Czy magiczny związek dwojga młodych ludzi przetrwa lata i tysiące kilometrów rozłąki? Czy wielka przyjaźń przerodziłaby się w coś silniejszego, gdyby okoliczności ułożyły się inaczej? Jeżeli los da im jeszcze jedną szansę, czy Rosie i Alex znajdą w sobie dość odwagi, żeby spróbować się o tym przekonać? Czy warto czekać na prawdziwą miłość? Czy każdy z nas ma swoją „drugą połówkę”? Może dowiemy się tego po lekturze tej ciepłej i wzruszającej powieści.  

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.19 MB (MOBI), 1.21 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anna Kreft

30.12.2015, 15:11

„Warto miec na polce!”

Czytalam dwukrotnie. Swietnie napisana w fomie listow i maili. Czyta sie lekko i szybko, sa momenty zabawne i takie w ktorych nawet uronilam lezke. Polecam kobietom i mezczyznom w kazdym wieku.

Mia Ptatuszak

13.04.2015, 22:28

„świetna ”

Okładka jest wspaniała, ale w ogóle nie oddaje treści książki. Wszyscy gadają, ze to tanie romansidło, ale to nie prawda; Love, rosie to jest książka obyczajowa. Którą moje serce pokochało.
Moja ocena : 7/10