Mesjasz Diuny (ebook) –	Frank Herbert

ebook Mesjasz Diuny

Autor:

Wydawnictwo: REBIS

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,4
(2478 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Minęło kilkanaście lat, odkąd Fremeni pod dowództwem Paula Muad'Diba pokonali połączone siły Harkonnenów i imperialnych sardaukarów. Paul poślubił księżniczkę Irulanę i zasiadł na tronie Imperium. Pustynna Arrakis, zwana Diuną, jest stolicą wszechświata, a Imperator Paul Atryda wydaje z niej poprzedzone proroczymi wizjami rozkazy. Tymczasem stare ośrodki władzy - Bene Gesserit, Gildia Kosmiczna i Bene Tleilax - zawiązują spisek przeciw nowemu Imperatorowi. Czczony niczym bóg, Paul Muad’Dib wpada w pułapkę, jaką zastawiła na niego prorocza moc: zna dokładnie każdą chwilę swojej przyszłości, każdy swój ruch, każdą decyzję i — przede wszystkim — swój straszliwy finał... „Nie ulega wątpliwości, że powieści o Diunie stanowią jedno z największych osiągnięć amerykańskiej i światowej SF i na zawsze pozostaną w historii tej literatury”. Lech Jęczmyk

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.84 MB (MOBI), 0.64 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Jan Sikora

Jan Sikora

16.05.2013, 22:58

Dla mnie to po prostu kolejna dobra książka z cyklu :)

tomasz milas

tomasz thorus

01.11.2012, 08:40

Dla mnie Diuna to wspaniała epicka opowieść jedna z najlepszych jakie w życiu czytałem. Ale to ta Diuna pierwsza i prawdziwa wszystkie następne mesjasz, dzieci itp to takie jakieś popłuczyny!