Mężczyzna w białych butach (ebook) –	Michał  Larek, Waldemar Ciszak

ebook Mężczyzna w białych butach

Autor: ,

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,4
(65 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Rok 1991. Na poznańskim blokowisku niepozornie wyglądający mężczyzna zaczepia idącego do szkoły nastolatka. Wymyśla pretekst, żeby dostać się do jego mieszkania. Chłopiec początkowo nie podejrzewa niebezpieczeństwa…

Mężczyzna w białych butach trzyma w napięciu mocniej niż jakikolwiek kryminał i wciąga bardziej niż najlepsze reportaże! To powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, które na początku lat 90. wstrząsnęły Polską. Wychodząc poza ramy gatunku, autorzy przedstawiają historię głośnych zbrodni seryjnego mordercy.

Bohaterowie z krwi i kości, tajemnica psychiki „Dusiciela” oraz brawurowo poprowadzona fabuła sprawiają, że emocje buzują jak podczas oglądania magazynu kryminalnego 997. Nawet na krok nie odstępujemy mordercy i depczących mu po piętach policjantów, ale czy uda się wygrać wyścig z czasem i uratować chociaż jedno niewinne życie?

Ta książka to wciągający pościg za największym potworem-zabójcą dzieci w historii polskiej kryminalistyki. Michał Fajbusiewicz

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego328
ISBN wydania papierowego978-83-7976-464-8
Rok wydania papierowego2016
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 8.36 MB (MOBI), 3.37 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać