PROMOCJA
Mike Tyson. Moja prawda (ebook) –	Mike Tyson, Larry  Sloman

ebook Mike Tyson. Moja prawda

Autor: ,

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,0
(418 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Najlepsza, najbardziej męska autobiografia w historii sportu! Niewinny, oskarżony o gwałt i skazany na 3 lata więzienia. Tam czytał Hrabiego Monte Christo i przygotowywał się do zemsty. Był tak wściekły, że nie pamięta, w jaki sposób odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha. Zarobił na ringu kilkaset milionów dolarów, a mimo to zbankrutował. Zdobył tysiące kobiet, wlewał w siebie alkohol w ilościach przemysłowych, a do walk stawał naćpany i otępiony lekami. Ale był. Ostatnim prawdziwym królem boksu. Nieźle jak na „czarnucha z przyczepy”. Ta książka rzuca na kolana. Jest bezprzykładnie szczera, okrutna, skandaliczna, komiczna i inspirująca zarazem. Obłędna podróż z dna na sam szczyt. Z powrotem na dno. I w końcu ku względnemu spokojowi i rodzinnemu szczęściu – mimo tragicznej śmierci córeczki. Nieprawdopodobna, a jednak prawdziwa. Doskonale opisana życiowa droga Bestii, która biła tak mocno, jak nienawidziła.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 42.96 MB (MOBI), 18.31 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Michał Gumienny

Michał Gumienny

25.02.2015, 14:25

Wstrząsająca historia wielkiego wojownika, którego zniszczyli żądni pieniędzy "najbliżsi przyjaciele", przesadne zamiłowanie do kobiet i narkotyków. To świetnie opisana historia człowieka, który w pogoni za sławą nie baczy na okoliczności, co wielkimi krokami prowadzi do jego upadku. Tą pozycję powinien przeczytać każdy - nie tylko fan Tysona, boksu czy w ogóle jakiegokolwiek innego sportu. Bo tak naprawdę to nie o boks tu chodzi, a o nas i o to co w każdym z nas siedzi. Zawiść, zazdrość, gniew, perfidia, stereotypy, uzależnienie - to pierwsze z brzegu słowa, które będą wibrować nam w głowie z każdą kolejną stroną. I choć pod koniec nasz emocje mogą nieco opaść, a książka może wydać się przesadnie przeciągnięta to warto doczytać ją do ostatniej strony i poznać całą, smutną historię wielkiego boksera jakim był Mike Tyson.