Misery (ebook) –	Stephen King

ebook Misery

Autor:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,7
(9336 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Paul Sheldon jest autorem poczytnych tandetnych romansideł. Jego cykl o Misery Chastain zdobył ogromną popularność. Autor miał jednak już dość swojej bohaterki i w ostatniej powieści ją uśmiercił. Teraz postanowił zająć się pisaniem poważniejszych książek. Pewnego razu podczas zamieci śnieżnej jadąc po pijanemu samochodem uległ poważnemu wypadkowi. Odzyskał przytomność dopiero w stojącym na odludziu domu Annie Wilkes, byłej pielęgniarki uwielbiającej jego książki o Misery. Pobyt w domu Annie zamienia się w prawdziwy koszmar, gdy kobieta wraca z miasta z ostatnią książką Paula...

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.46 MB (MOBI), 1.19 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Mariusz Koryszewski

Mariusz Koryszewski

20.03.2013, 00:19

Stephen King w Misery buduje sugestywny klimat osaczenia, który niemal przez cały czas trzyma w napięciu. Chociaż momentami jednak wkrada się tutaj kingowe gadulstwo rozwlekające akcję... Na plus powieści na pewno należy zaliczyć pełnokrwiste postacie stworzone przez mistrza grozy.

Żak Agnieszka

Żak Agnieszka

15.12.2011, 16:44

Genialna. Świetnie napisana, naprawdę przerażająca, choć historia jest prosta i opiera się głównie na psychologii postaci. Warto przeczytać.