Mourinho. Za kulisami zwycięstw (ebook) –	Luis Miguel Pereira, Nuno LuzPromocja

E-book

Mourinho. Za kulisami zwycięstw

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Nie jest to zwykła książka o José Mourinho. Dowodem na to jest długa lista osób, które – oprócz niego samego – sprawiły, że napisanie jej stało się możliwe. Pinto da Costa, Massimo Moratti i Florentino Pérez pozwolają nam odkryć, w jaki sposób Mourinho nawiązuje relacje z prezesami klubów. Rui Faria, Silvino Louro, José Morais i Steve Clark wprowadzają nas za kulisy jego treningów. Wraz z sir Alexem Fergusonem i José Antonio Camacho patrzymy na niego z perspektywy przeciwników, a z Zico i Maradoną przekonujemy się o jego wielkiej charyzmie. Cristiano Ronaldo, John Terry, Didier Drogba, Jorge Costa, Vítor Baía, Javier Zanetti, Marco Materazzi, i wielu innych odkrywają przed nami prawdziwą twarz Mourinho. Ta książka pozwala wejść do jego drużyn, otwiera drzwi do szatni i pokazuje kulisy zwycięstw, za które dotąd nie mieliśmy okazji zajrzeć. Dlatego podzieliliśmy opowieść o José Mourinho tak, jak dzielą się drużyny piłkarskie, na 11 elementów: Zorganizowany, Ambitny, Charyzmatyczny, Dyscyplinator, Motywator, Braterski, Komunikatywny, Bezpośredni, Podczas treningu, Podczas meczu i W Realu Madryt. Tych 11 części tworzy całego… José Mourinho."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

7.50 MB (MOBI), 9.00 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Radosław Gabinek

26.05.2013, 20:44

Wybrałem tą biografię, gdyż poleca ją sam Mourinho. Czytało się szybko, wręcz za szybko. Jest jednym z moich ulubionych trenerów i chcąc czy nie chcąc nie da się obok niego przejść obojętnie. Po przeczytaniu tego opracowania na jego temat sympatia do jego osoby wzrasta jeszcze bardziej. Plusem jest możliwość poznania jego sposobu bycia, nawiązywania relacji w poszczególnych klubach w których pracował oraz co nieco tajników jego warsztatu. Zdecydowanie polecam nie tylko fanom jego osoby!

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję