My, swingersi (ebook) –	P.D.  Wolni

ebook My, swingersi

Autor:

Wydawnictwo: Novae Res

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,9
(38 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„My, swingersi” to pamiętnik małżeństwa polskich swingersów. Swinging to seks grupowy, któremu wspólnie oddają się małżonkowie. Zawsze razem i bez żadnych „skoków w bok”. Bez zazdrości, chociaż są dla siebie najważniejsi. Wedle różnych szacunków swinguje od 1 do 4 procent par. W tej książce prawdziwi swingersi spisali swoje doświadczenia, przygody i dylematy. Opowieść snują na przemian Ona i On, opisując własne odczuwanie seksu. Książka pokazuje, że można o seksie rozmawiać bogatszym językiem niż wulgaryzmy i beznamiętne określenia medyczne.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.72 MB (MOBI), 0.93 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Paulina K

01.08.2015, 02:20

„Książka na plażę”

Lekkie czytadło w sam raz na plażę czy do autobusu. Fabuła niewymagająca, co nie powinno dziwić po zapoznaniu się z opisem książki. Język autorów, szczególnie "Pussy", pozostawia wiele do życzenia, ale nie przeszkadza w ogólnym odbiorze. Ogólnie dość ciekawa, choć nie powalająca, pozycja w zbiorze.