Nas dwoje. czyli miłosna układanka. Jak tworzyć i pielęgnować związek (ebook) –	Maria Rotkiel

Nas dwoje. czyli miłosna układanka. Jak tworzyć i pielęgnować związek

Ocena czytelników:

6,5 (43 oceny) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Opis publikacji

Poradnik, w który znana psycholog Maria Rotkiel pomaga odpowiedzieć na pytania, jak znaleźć odpowiedniego partnera, jak dbać o relacje, a przede wszystkim jak budować wzajemną bliskość i zrozumienie, kochając i siebie i drugiego człowieka, z którym żyjemy na co dzień.

Książka omawia kwestie relacji – wyboru partnera, budowania i utrzymania związku, który jest szczęśliwy i satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Każdy rozdział będzie poruszał inny temat. Porady będą ilustrowane przykładami konkretnych par i ich problemów. Rozdziały będą podzielone na części omawiające kolejne zagadnienia związane z poruszanym tematem – czyli tak zwane zasady! Zasady, o których warto wiedzieć, i  których warto przestrzegać! Na koniec każdego rozdziału będzie krótkie podsumowanie i wskazówki „w pigułce” co robić, na co uważać  i o czym pamiętać. Każdy, kto sięgnie po poradnik znajdzie coś dla siebie, również wskazówkę, jak sobie radzić i pomóc, jeśli pojawi się któryś z omawianych problemów. Ćwiczenia, ilustrujące poruszane zagadnienia, mogą okazać się pomocne w codziennym zmaganiu się z miłosnymi rozterkami. 

Miłosna układanka to sztuka, która jest trudna, ale też intrygująca i ciekawa. Jeśli mamy motywację do pracy nad sobą, ciekawość siebie i drugiego człowieka, empatię, otwartość na zmianę i miłość, to tę sztukę możemy opanować.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

6.98 MB (MOBI), 3.09 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI