Netwars. Kodeks. Epizod 3 (ebook) –	M. Sean Coleman

ebook Netwars. Kodeks. Epizod 3

Autor:

Wydawnictwo: Woblink

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(7 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Trzecia część mrocznego sensacyjnego cyklu Scott Mitchell – specjalny konsultant Wydziału ds. Walki z Cyberprzestępczością (NCCU), a po godzinach haker Strider – odkrywa, że w wydziale jest zdrajca pracujący dla przestępczej organizacji o nazwie Czarna Flaga. Czy Mitchell dowie się, kto jest zdradzieckim agentem? A jeśli tak, to czy go zdemaskuje, czy sam wymierzy mu sprawiedliwość?

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.50 MB (MOBI), 0.63 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Paweł F

13.03.2015, 01:36

„Ciekawa intryga, szkoda że w odcinkach.”

Akcja "Netwars. Kodeks." rozwija się coraz szybciej. Sieciowe starcie nabiera tempa. Zwroty akcji nie są aż tak zaskakujące, ale jednak ciekawe. Powodują, że czytelnik zaczyna stopniowo pogrążac się w mroczny klimat i ulegac emocjom głównych bohaterów. Trzy epizody spokojnie mozna wchłonąc w jeden wieczór. I tu właśnie pojawia się kłopot. Trzy epizody wydaja się raptem ciekawym wstępem do całości. Intryga, zagadki brutalne starcia, zapowiadają ciekawy cykl a wymuszenie oczekiwania na kolejną częśc wzmaga apetyt czytania. Oby tylko apetyt nie okazał się głodem albo co gorsze by cykl nie zakończył się śmiercią głodową czytelnika. Polecam i z niecierpliwościa oczekuję kolejnych odcinków.