Netwars. Kodeks. Epizod 3 (ebook) –	M. Sean ColemanPromocja

E-book

Netwars. Kodeks. Epizod 3

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Trzecia część mrocznego sensacyjnego cyklu Scott Mitchell – specjalny konsultant Wydziału ds. Walki z Cyberprzestępczością (NCCU), a po godzinach haker Strider – odkrywa, że w wydziale jest zdrajca pracujący dla przestępczej organizacji o nazwie Czarna Flaga. Czy Mitchell dowie się, kto jest zdradzieckim agentem? A jeśli tak, to czy go zdemaskuje, czy sam wymierzy mu sprawiedliwość?

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.50 MB (MOBI), 0.63 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Paweł Firlej

13.03.2015, 01:36

„Ciekawa intryga, szkoda że w odcinkach.”

Akcja "Netwars. Kodeks." rozwija się coraz szybciej. Sieciowe starcie nabiera tempa. Zwroty akcji nie są aż tak zaskakujące, ale jednak ciekawe. Powodują, że czytelnik zaczyna stopniowo pogrążac się w mroczny klimat i ulegac emocjom głównych bohaterów. Trzy epizody spokojnie mozna wchłonąc w jeden wieczór. I tu właśnie pojawia się kłopot. Trzy epizody wydaja się raptem ciekawym wstępem do całości. Intryga, zagadki brutalne starcia, zapowiadają ciekawy cykl a wymuszenie oczekiwania na kolejną częśc wzmaga apetyt czytania. Oby tylko apetyt nie okazał się głodem albo co gorsze by cykl nie zakończył się śmiercią głodową czytelnika. Polecam i z niecierpliwościa oczekuję kolejnych odcinków.

Dodaj recenzję