Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów (ebook) –	William  Gruff

E-book

Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” Williama Gruffa to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby nauczyć się rozwiązywać własne problemy w prosty i szybki sposób, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód.


Książka powstała z myślą o osobach, które nie tylko mają trudności w osiągnięciu swoich celów, ale także o tych, którzy systematycznie je realizują, aczkolwiek poszukują skuteczniejszych działań. Zamierzeniem poradnika nie jest danie motywacji czy sił do działania, ale uświadomienie czytelnikom, że życie jest prostsze, niż im się wydaje. Autor, bazując na własnym doświadczeniu oraz obserwacji świata, daje czytelnikowi możliwość powrotu do podstaw. Rozkłada na czynniki pierwsze pewne sytuacje i podaje praktyczne porady oraz ćwiczenia, które pozwalają na łatwiejsze przyswojenie poszczególnych etapów rozwiązywania problemów, a w ostateczności zmierzenie się z wszelkimi przeszkodami. William Gruff zachęca czytelników między innymi do przyznawania się do własnych błędów. Nikt nie jest nieomylny. Każdy z nas bierze odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Powinniśmy więc schować swoje ego do kieszeni i zacząć działać.


Głównym celem książki jest przekazanie czytelnikowi narzędzi, dzięki którym będzie mógł w pełni świadomie podejmować decyzje, pracować nad sobą, a przede wszystkim stawać w obliczu nieustannych problemów, z którymi spotyka się każdego dnia.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

55

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.76 MB (MOBI), 0.84 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

15.11.2016, 10:39Książka zawiera zbiór praktycznych i konkretnych porad, które ułatwiają zmierzenie się z problemami wszelakiej maści. Autor, bazując na doświadczeniach i obserwacjach, daje możliwość spojrzenia na temat z zupełnie innego – świadomego punktu wiedzenia, dzięki któremu nawet te najbardziej skomplikowane i trudne problemy stają się łatwiejsze. Prosta budowa rozdziałów gwarantuje, że każdy czytelnik znajdzie analogię do swojego życia i w łatwy, przejrzysty sposób ujrzy istotę trapiącego go dylematu.

Anonimowy czytelnik

15.11.2016, 10:38

„Polecam”

„Niemożliwe załatwiam od ręki” to nowa książką Williama Gruffa. Zacznijmy od tego, że jest to typowy poradnik dla osób, które chcą zacząć żyć „na swoim” i wiedzieć, jak sobie poradzić z brakiem pieniędzy, motywacji i sił. William podzielił owy poradnik na osiem rozdziałów, z czego dopiero w siódmym widzimy, co chodziło w reszcie. Autor opowiada nam po krótce historię swojego życia i to, jak on dawał radę niektórym problemom, które rozwiązywał tak naprawdę „ot tak”. Nie miał wielkiego problemu, aby zdecydować się na coś, co da mu szansę na więcej. Dowiadujemy się także, że wszystko, co nam potrzebne to „POWER”, ale nie chodzi tutaj o tłumaczenie, czyli siłę, lecz o poszczególne literki. Autor wyjaśnia nam poszczególne literki, przypisując im kawałek historii ze swojego życia. „Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” jest pozycją, do której powinien sięgnąć każdy młody człowiek, który zaczyna dopiero dorosłe życie i ma problem odnaleźć się w tym świecie pełnym problemów, zagadek oraz trudnych decyzji. Okazuje się, że wszystko możemy załatwić w kilku prostych krokach:
1. Zacznij od źródła problemu.
2. Przedstaw jasno sytuację.
3. Twój problem, Twoja walka.
4. Nabierz cierpliwości, nie wszystko można mieć od razu.
5. Bądź konsekwentny.

Także… przeczytaj ten poradnik i działaj!