Nieobecna (ebook) –	Agnieszka Olejnik

E-book

Nieobecna

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Najnowszy kryminał Agnieszki Olejnik to pełna niepokoju historia sióstr, które przekroczyły dozwolone granice.

Bliźniaczki, Julia i Julita, prowadzą osobliwą grę: zamieniają się ubraniem, zmieniają makijaż i fryzurę, żeby przejąć tożsamość tej drugiej.

Julita jest beznadziejnie zakochaną singielką, która pragnie stabilizacji i rodzinnego ciepła.

Julii na pozór niczego nie brakuje, żyje otoczona luksusem, z własną gosposią i ogrodnikiem. Ma męża i syna, ale niestety jej życie pozbawione jest miłości… Męża traktuje przedmiotowo, a synem niemal wcale się nie interesuje.

Julita często odwiedza Julię i zajmuje jej miejsce, opiekując się siostrzeńcem, podczas gdy Julia spotyka się z kochankami. W ten sposób obie znajdują szczęście i spełnienie. Do czasu. W trakcie jednej z tych osobliwych zamian Julia i jej kochanek zostają znalezieni martwi. Wszyscy są przekonani, że zginęła jej siostra… Do czego doprowadzi skradziona tożsamość?


Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

444

ISBN wydania papierowego

978-83-7976-476-1

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.58 MB (MOBI), 1.39 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

magda L

magda L

21.09.2016, 23:10

Swietna ksiazka!Swietnie napisana!Szalona fabula!Ani chwili sie nie nudzilam!Polecam!!!

Nina

Halina Grice

29.08.2016, 11:50

Proszę Państwa, jak to się czyta!!! To się właściwie czyta samo, bez przerw, chyba że tych wymuszonych, pracą na przykład (błeee). Historia tak zwariowana, tak nieprawdopodobna, że nie ma możliwości, żeby wydarzyła się naprawdę, a jednak czyta się z wypiekami na twarzy :) I mam w nosie, że to niewiarygodne, że niemożliwe, że z kosmosu :) Że bliźniaczek nikt nie był w stanie rozpoznać, że nawet najbliższa rodzina nie zauważyła zamiany, że przecież jak to możliwe? To nie ma znaczenia, bo autorka tak to napisała, że wszystko wydaje się być rzeczywiste. A że domyśliłam się dosyć szybko, kto za tym wszystkim stoi? Też nie umniejszyło przyjemności czytania. Dla mnie bomba. Polecam!