Nieobecna (ebook) –	Agnieszka Olejnik

ebook Nieobecna

Autor:

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,2
(67 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Najnowszy kryminał Agnieszki Olejnik to pełna niepokoju historia sióstr, które przekroczyły dozwolone granice.

Bliźniaczki, Julia i Julita, prowadzą osobliwą grę: zamieniają się ubraniem, zmieniają makijaż i fryzurę, żeby przejąć tożsamość tej drugiej.

Julita jest beznadziejnie zakochaną singielką, która pragnie stabilizacji i rodzinnego ciepła.

Julii na pozór niczego nie brakuje, żyje otoczona luksusem, z własną gosposią i ogrodnikiem. Ma męża i syna, ale niestety jej życie pozbawione jest miłości… Męża traktuje przedmiotowo, a synem niemal wcale się nie interesuje.

Julita często odwiedza Julię i zajmuje jej miejsce, opiekując się siostrzeńcem, podczas gdy Julia spotyka się z kochankami. W ten sposób obie znajdują szczęście i spełnienie. Do czasu. W trakcie jednej z tych osobliwych zamian Julia i jej kochanek zostają znalezieni martwi. Wszyscy są przekonani, że zginęła jej siostra… Do czego doprowadzi skradziona tożsamość?


Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego444
ISBN wydania papierowego978-83-7976-476-1
Rok wydania papierowego2016
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.58 MB (MOBI), 1.39 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

magda L

magda L

21.09.2016, 23:10

Swietna ksiazka!Swietnie napisana!Szalona fabula!Ani chwili sie nie nudzilam!Polecam!!!

Nina

Nina

29.08.2016, 11:50

Proszę Państwa, jak to się czyta!!! To się właściwie czyta samo, bez przerw, chyba że tych wymuszonych, pracą na przykład (błeee). Historia tak zwariowana, tak nieprawdopodobna, że nie ma możliwości, żeby wydarzyła się naprawdę, a jednak czyta się z wypiekami na twarzy :) I mam w nosie, że to niewiarygodne, że niemożliwe, że z kosmosu :) Że bliźniaczek nikt nie był w stanie rozpoznać, że nawet najbliższa rodzina nie zauważyła zamiany, że przecież jak to możliwe? To nie ma znaczenia, bo autorka tak to napisała, że wszystko wydaje się być rzeczywiste. A że domyśliłam się dosyć szybko, kto za tym wszystkim stoi? Też nie umniejszyło przyjemności czytania. Dla mnie bomba. Polecam!