Nocny prześladowca (ebook) –	Chris Carter

ebook Nocny prześladowca

Autor:

Wydawnictwo: Sonia Draga

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,9
(389 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Na zapleczu nieczynnego sklepu mięsnego policjanci znajdują niezidentyfikowane zwłoki młodej kobiety, której zaszyto usta i… krocze. Do sekcji zwłok przystępuje doktor Winston i jego młodziutki asystent. Oględziny przynoszą jednak więcej pytań niż odpowiedzi, a ich tragiczny finał wywołuje niemałą panikę w szeregach policji LA. Rozpoczyna się intensywne śledztwo. Do akcji wkraczają Robert Hunter i Carlos Garcia ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw. Detektywi odkrywają wkrótce, że prowadzone przez nich śledztwo łączy się ze sprawą porwania prowadzoną przez prywatną detektyw Whitney Meyers. Hunter nabiera też przekonania, że sadystyczny morderca mógł porwać nawet kilka kobiet jednocześnie, i najwyraźniej dopiero się rozkręca. Wkrótce policjanci znajdują kolejne zwłoki...

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.90 MB (MOBI), 0.81 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

05.04.2016, 19:31

Trzecia po Krucyfiksie i Egzekutorze przygoda z Robertem Hunterem. Udana? Jak najbardziej! Nie wiem jak autor to robi ale od książki nie można się oderwać. Jeszcze jedne rozdział, jeszcze chwilę, może jeszcze jeden....i tak połowa nocy nieprzespana :) Jedna uwaga - osoby bardzo wrażliwe niech po tę książkę nie sięgają. Opisy zbrodni są makabryczne, szczegółowe, ja czasami miałam dreszcze i zamykałam oczy :)
Miłośnikom thrillerów - POLECAM!