Obrona (ebook) –	Steve CavanaghPromocja

E-book

Obrona

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Eddie Flynn ma 48 godzin aby wygrać tę sprawę. W przeciwnym razie jego córka straci życie. Eddie Flynn, niegdyś działał jako artysta oszust i kanciarz, po latach został prawnikiem. Uznał, że między tymi dwoma zawodami nie ma wielkiej różnicy. Minął ponad rok od czasu, gdy Eddie przysiągł sobie, że więcej jego noga nie postanie w sali sądowej. Jednak teraz nie ma wyboru. Oleg Wołczek, niesławny szef nowojorskiej mafii rosyjskiej kazał założyć na plecy Eddiego bombę i uprowadził jego dziesięcioletnią córkę, Amy. Eddie ma tylko 48 godzin żeby wybronić Wołczeka w niemożliwym do obrony procesie o morderstwo - musi wygrać i ocalić życie córki. Działając pod okiem mediów i nadzorem FBI, Eddie, broniąc swego klienta, musi wykazać maksimum sprytu i wykorzystać dawno nabyte umiejętności cwaniaka i kanciarza. Czy z tykającym na plecach zegarem detonatora, uda się Eddiemu przekonać sędziów przysięgłych?  Przegrać proces to stracić wszystko.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

352

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.95 MB (MOBI), 1.70 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Nina

Halina Grice

30.03.2016, 18:34

Ta książka jest dobra, ale jak dla mnie tylko dobra, nie ma rewelacji. Może wymagałam za dużo po tylu pochlebnych recenzjach? A może muszę odpocząć od tego typu literatury? Sama nie wiem.
Wszystkiego było jakby za dużo w tej książce, była tak nierealna, że aż cisnęło mię na usta "SERIO?!", "NAPRAWDĘ?!"
Ale może to ze mną jest coś nie tak? Przecież tyle osób wystawiających rewelacyjne oceny, nie może się mylić :) Więc nie zwracajcie uwagi na moje marudzenie :)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję