Ogród wieczornych mgieł (ebook) –	Twan Eng TanPromocja

E-book

Ogród wieczornych mgieł

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Młoda kobieta, Yun Ling, nosi w sobie tajemnicę, przepełnia ją ból, z którym nie potrafi sobie poradzić. Aritomo jest wybitnym projektantem ogrodów, artystą, którego kunszt docenił sam cesarz Japonii. Przypadkowe spotkanie tej dwójki zmienia ich życie. Choć cenią sobie swoją samotność, rodzi się między nimi piękna, ale i krucha relacja. Początkowo niechętnie, potem z coraz większym zaangażowaniem, Aritomo wprowadza Yun Ling w wymagające skupienia arkana sztuki projektowania ogrodów. Czy to nieomal mistyczne zajęcie pozwoli Yun Ling pogodzić się z przeszłością? Czy można zakląć w harmonii ogrodu miłość, cierpienie i tęsknotę za najbliższą osobą? Znaleźć wyzwolenie? Piękna i zmysłowa historia Yun Ling i Aritomo, rozgrywająca się w egzotycznej scenerii Malezji, zabiera czytelnika w niezwykłą, porywającą literacką podróż przez czas, uczucia, historię."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.70 MB (MOBI), 0.92 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Joanna Starosolska

01.05.2014, 07:01

„Na długo zapada w pamięć...”

Książka, która na długo zapada w pamięć...napisana pięknym językiem historia II wojny światowej w Azji i jej wpływu na zwykłych ludzi...
Jako Europejka znam dobrze z lekcji historii przebieg II wojny światowej w Europie, ale moja znajomość tej wojny w Azji ograniczała się do Pearl Harbor, kamikadze, Hiroszimy i Nagasaki.
"Ogród wieczornych mgieł" przybliża czytelnikowi na przykładzie Malezji co działo się z ludnością cywilną po wkroczeniu na jej tereny Japończyków.
Główną bohaterką jest emerytowana sędzia, która przeżyła japoński obóz pracy i historia jej życia z czasów wojny i po wojnie...jej próby pogodzenia się z tym co się stało i fascynująca przyjaźń z japońskim architektem ogrodów.
Gorąco polecam tą pozycję, bo z jednej strony przybliża czasy II wojny światowej w Azji, ale przede wszystkim jest pięknie napisaną książką, od której trudno się oderwać.

Dodaj recenzję