Ona pierwsza (ebook) –	Maggie O'Farrell

ebook Ona pierwsza

Autor:

Wydawnictwo: REBIS

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,3
(85 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Londyn lat 50. Alexandra Sinclair w samym sercu londyńskiej bohemy buduje swe nowe życie u boku ukochanego mężczyzny. Sprawy się jednak mocno komplikują… Londyn współcześnie. Elina po traumatycznym porodzie usiłuje odnaleźć się w roli matki. Nie ułatwia jej tego partner, który boryka się z niejasnymi wspomnieniami z własnego dzieciństwa, zupełnie nieprzystającymi do wersji przedstawianej przez rodziców. Losy tych dwóch kobiet, żyjących w różnych czasach, okazują się w przedziwny, intrygujący sposób splecione. „Połączenie wzruszającego romansu z trzymającym w napięciu thrillerem psychologicznym – oto cała O’Farrell. (…) Świetnie się czyta”. „Elle” „O’Farrell ma niewiarygodną umiejętność precyzyjnego przenikania i oddawania ludzkich emocji. Tutaj pokazała też mistrzostwo w budowaniu intrygującej opowieści”. „Observer” Maggie O’Farrell pracowała jako dziennikarka w Hongkongu, była także zastępcą redaktora działu literackiego „Independent”. REBIS opublikował Kiedy odszedłeś, jej debiut powieściowy, który zdobył prestiżową nagrodę im. Betty Trask, a także Ten dystans między nami i Zniknięcia Esme Lennox. Za powieść Ona pierwsza autorka otrzymała w 2010 roku COSTA Novel Award.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.41 MB (MOBI), 0.80 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Monika Stocka

16.02.2013, 15:09

„”

okazuje się, że wcale nie trzeba zakręcać zdań, żeby trafić w środek tarczy. nie trzeba upajać się oparami cichych szeptów, niedosłyszanych wyznań, niejasnego tła, by wedle własnego uznania skomponować arię godną opery - dużo hałasu na wysokich tonach, których zrozumienia trzeba szukać w opracowaniach.
można szczerze z głębi garnka zaczerpnąć zupy i nasycić się smakiem warzyw z własnego ogródka.
to był smak, którego szukałam. to byłam ja i ja i ja raz jeszcze z wszystkich stron. to ja patrzyłam, ja słuchałam, ze mną się działo.
czułam całe akapity.
całkowite zanurzenie