Ostatnie słowo (ebook) –	Hanif KureishiPromocja

E-book

Ostatnie słowo

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Harry dostaje zlecenie – ma napisać biografię Mamoona, wielkiego pisarza, zapomnianego przez świat celebryty, świntucha, cudzołożnika, kłamcy, zbira i być może mordercy. Wokół krążą: obdarzona włoskim temperamentem żona pisarza, służąca, która nocą zamienia się w seksualnego wampa, narzeczona z Londynu i krwiożerczy wydawca. Harry ma obsesję na punkcie zlecenia – jest Reżyserem, detektywem, a nawet Stwórcą. Rozdaje role, kreuje rzeczywistość i wszystkich prowokuje. Ale czy na pewno to on pociąga za sznurki? Hanif Kureishi, mistrz kąśliwego języka, powraca w autoironicznej i zabawnej opowieści o władzy i manipulacji, seksie, sztuce i próbie wykreowania siebie. Wciągająca historia, intrygujący bohaterowie i zaskakujące zakończenie – ""Ostatnie słowo"" to najlepsza książka od czasów ""Buddy z przedmieścia""."

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.24 MB (MOBI), 0.87 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Marek

09.06.2015, 19:56

Zachęcony przez kolegę znającego tego autora i jego debiutancką książkę zaryzykowałem, przeczytałem i nie żałuję. Mieszanka wybuchowa, kreacja, gra,manipulacja, pożądanie. Efekt- wstrząśnięte, nie mieszane;)

Jonasz Wrzeszcz

Jonanna Wrzeszcz

09.06.2015, 17:30

Książka która rozbawiła mnie prawie do łez, wciągnęła w dziwaczny świat lala bohema literacka, w biografie pełną zagadek i zakrętów.

Anna Wrzos

Anna Wrzos

09.06.2015, 17:23

Zabawnie, treściwie, z wachlarzem autoironii!