Paraliż (ebook) –	Steve Liebich

E-book

Paraliż

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Jak wielkie będzie zaskoczenie waszyngtońskiej policji, gdy pewnego dnia otrzyma telefon od tajemniczego Lekarza, który zapewni, że chce uzdrowić cały organizm państwa. A potem ruszy lawina zbrodni.

Jak wielkie będzie zaskoczenie waszyngtońskiej policji, gdy pewnego dnia otrzyma telefon od tajemniczego Lekarza, który zapewni, że chce uzdrowić cały organizm państwa. A potem ruszy lawina zbrodni.


William King, wykładowca mikrobiologii na Arizona State University, wiedzie spokojne i ugruntowane życie. Budząc się tego dnia, nie wie jeszcze, że czeka go walka o przetrwanie i bitwa, której wynik ma zaważyć o całej przyszłości Stanów Zjednoczonych. Czy w starciu dwóch światów, dwóch wizji i dwóch idei jest miejsce na dwóch zwycięzców? Ile jest w stanie poświęcić człowiek w imię tego, co kocha? Jak daleko zamierza przesunąć granice okrucieństwa? Gdzie kończy się moralność, a zaczyna szaleńcze obłąkanie?


Lekarz uśmiechnął się pod nosem, ale nikt nie mógł tego zobaczyć. Przez cały czas był odwrócony plecami do kamery.

– Świetnie. Bardzo dobrze. Zaczynaj.

– Zabijałem ludzi – zaczął Andrea. – Od początku pracy w NSA. Moim pierwszym zadaniem była infiltracja mało znanego Libijczyka, który produkował broń dla rządu Libii. Był podejrzany o kontakty z al-Ka'idą. Wraz z grupą szpiegowaliśmy go. Nasza koleżanka udawała prostytutkę. Odbywała z nim stosunki. Tego wymagała misja… Niczego się nie dowiedziała. Za to podsłuchy w jego sypialni dały nam pewność. Wkroczyliśmy do akcji. Mieliśmy proste rozkazy: zlikwidować każdy żywy cel w jego domu. Akcja przeprowadzona została w nocy. Miał żonę i piątkę dzieci. Zabiliśmy wszystkich.

– Ile lat miało najmłodsze z jego dzieci? – zapytał Rowan.

– Cztery lata.

– Nie przerywaj.


Steve Liebich


Urodzony w styczniu 1998 roku w Bydgoszczy. Siedemnastoletni marzyciel, romantyk i wizjoner.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

400

ISBN wydania papierowego

978-83-8083-198-8

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.83 MB (MOBI), 2.57 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Nina

Halina Grice

13.08.2016, 16:59

Powieść "Paraliż" napisał osiemnastoletni Steve Liebich, "marzyciel, romantyk i wizjoner", młody człowiek, który realizuje wiele swoich pasji.
Nie miałam tej informacji przed rozpoczęciem książki, jakież więc było moje zaskoczenie, gdy dowiedziałam się, że autor jest młodszy od mojej córki :D Powiem tak, Brawo! Jak na debiut w tak młodym wieku, to naprawdę dobra książka. Oczywiście, jest wiele rzeczy, do których można się przyczepić, mnie na przykład w ogóle nie powaliło zakończenie. Miałam wrażenie, że autor nie do końca miał na nie pomysł. Do jakiś 80% czytało się świetnie, potem coś zazgrzytało i już tak zgrzytało do końca. Ale ja i tak jestem pod wrażeniem umysłu Steva - na pewno sięgnę po kolejne powieści w przyszłości.