Pepe i spółka znowu na tropie (ebook) –	Jean-Philippe Arrou-Vignod

ebook Pepe i spółka znowu na tropie

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,6
(17 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Dla Pepe Kulki nie ma rzeczy niemożliwych. Poszukiwanie złotej salamandry w zamku nad Loarą? Polowanie na potwora z Loch Ness za pomocą podwodnej kobzy? Stworzenie prototypu maszyny latającej o dość oryginalnej nazwie – Culbertodaktyl? To pestka. Oczywiście, gdyby nie odwaga Remiego i pomysłowość Matyldy, byłoby trochę trudniej, ale ciii… Kolejna książka autora Jaśków!"

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 20.33 MB (MOBI), 9.38 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Kobietka99

09.11.2014, 11:53

Jak wiadomo książki dla dzieci powinny być przede wszystkim ciekawe. I tym tez się kieruje przy wyborze książek dla moich dzieci, Te poleciła mi znajoma i jestem bardzo zadowolona :)

Anonimowy czytelnik

24.10.2014, 16:37

„polecam, polecam!”

"Pepe i spółka znowu na tropie" spodobało mi się od razu - wartka akcja, super wciągająca fabuła i po prostu niezapomniane postacie! Od razu wróciłam wspomnieniami do moich czasów dzieciństwa, kiedy to czytałam wszystkie części Mikołajka z zapartym tchem, a skoro usłyszałam że autor książki inspirował się właśnie Sempe i Goscinnym, od razu postanowiłam sięgnąć po pierwszą i drugą część, jak tylko pojawiła się na półkach. Była to dobra decyzja, bo już teraz nie mogę doczekać się trzeciej części, na którą będę musiała pewnie sobie trochę poczekać, ale to nic - jestem bardzo cierpliwa :)