Pięćdziesiąt twarzy Greya (ebook) –	E L james

E-book

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać ją z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!! Romantyczna, zabawna, głęboko poruszająca i całkowicie uzależniająca powieść pełna erotycznego napięcia! „Powieść, która wstrząsnęła rynkiem literatury kobiecej”. Newsweek Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku. Planu nie udaje jej się zrealizować, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie. W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?"

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

5.46 MB (MOBI), 2.18 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Mariusz Koryszewski

Mariusz Koryszewski

22.03.2013, 18:04

Wielki bestseller, wielka reklama, a z dużej chmury wyszedł mały deszcz... 50 twarzy Greya to taki trochę bardziej pikanthy harlequin - dość schematyczny i pełen kobiecej emfazy. Co prawda łatwo się Greya czyta, ale jeszcze łatwiej zapomina... Ot taki literacki fast food.

Ania

02.11.2012, 18:37

Przebrnęłam przez to "dzieło" z bólem, dawno już zadna ksiązka mnie tak nie zmęczyła. Beznadziejna fabuła, fatalny styl autorki, miałam wrażenie, że pisała to uczennica gimnazjum. Sceny erotyczne śmieszą, cała opowieść nieco przeraża (wiklanie się w toksyczny związek to nie dla mnie). Za tę cenę kupcie sobie coś bardziej wartosciowego do czytania, na Greya IMO szkoda czasu.

Przemysław Kowaleczko

31.10.2012, 09:52

Co do lotów szybowcem na 9 tys. m, w sumie realne. Do tego jeszcze nie doszedłem ale wiem, że się lata i wyżej. Naturalnie z instalacją tlenową. Równolegle zacząłem czytać coś innego. Dowiedziałem się jednak o sobie czegoś nowego. Tego mianowicie, że nabieram poczucia wartości wydanych pieniędzy, w przeciwnym wypadku gwizdnąłbym tę żałosną książkę w kąt. Z utęsknieniem czekam końca. Bezmiar powtórzeń, infantylnych zwrotów (przywołana wcześniej wew. bogini).

Anonimowy czytelnik

22.10.2012, 19:43

Baaardzo słaba, normalnie ksiązke czytam dwa dni ale Greya męczyłam prawie dwa tygodnie. Po krótkim odpoczynku zaczęłam drugą część mając nadzieję, że może kolejny tom będzie lepszy - niestety chyba jest jeszcze gorszy niż poprzedni. Teraz zbieram siły na część trzecią.

Aleksandra Filipowicz

22.09.2012, 21:56

Masakra... szybowce na wysokosci 900km, i "moja wewnetrzna bogini" co 3 stronę...