Plastusiowy pamiętnik (ebook) –	Maria  Kownacka

ebook Plastusiowy pamiętnik

Autor:

Wydawnictwo: Siedmioróg

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,4
(251 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Plastuś to mały ludzik z plasteliny, bardzo popularny wśród dzieci. Doskonale przekazuje on pierwsze doświadczenia i wzruszenia ze szkolnego życia. Co więcej, Plastuś nie jest tylko obserwatorem przygód uczniowskich, ale sam bierze w nich udział. Dotrzymuje kroku małej Tosi i jej kolegom w dostosowywaniu się do obowiązków ucznia, zasad koleżeństwa, porządku i poszanowania cudzej własności. Trudno o lepszą lekturę dla pierwszoklasisty! Polecamy to niezwykle kolorowe i nowatorskie pod względem edytorskim wydanie, które charakteryzuje i odróżnia od poprzednich zupełnie nowa aranżacja oraz nowoczesny projekt graficzny. Barwne i pełne życia ilustracje, jak również dynamiczny układ tekstu wydobywają z dobrze wszystkim znanegoutworu nowe treści."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 16.86 MB (MOBI), 11.88 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

09.03.2012, 17:32

Plastusiowy pamiętnik to jedna z moich ulubionych książek dzieciństwa. Zauroczona małym bohaterem sama nosiłam w piórnik plastelinowego ludzika śpiącego w pudełku po zapałkach. To wspaniała lektura dla dzieci, pełna dobra, wartościowych rad dla maluchów i przede wszystkim pozbawion agresji. Polecam na wspólne wieczory z książką

Monika Walas

Monika Walas

29.02.2012, 23:49

"Plastusiowy pamiętnik" Marii Kownackiej to książka o małym ludziku z plasteliny, który uczy dzieci porządku, poszanowania własności. . To książka dla naszych dzieci, z której dowiedzą się wszystkiego o życiu. To idealna pozycja na wspólnie wieczory z dziećmi.