Po. O małżeństwie i rozstaniu (ebook) –	Rachel Cusk

ebook Po. O małżeństwie i rozstaniu

Autor:

Wydawnictwo: Czarne

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,3
(34 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Po" nie jest kolejnym podręcznikiem z cyklu "jak żyć". To wyjątkowo szczera opowieść kobiety, która po rozstaniu z mężem wnikliwie przygląda się swojemu życiu. Czy aby na pewno jest to nowa rzeczywistość? A może to funkcjonowanie na wstecznym biegu? Rachel Cusk zastanawia się nad tym, jak zaledwie w kilkanaście tygodni udało jej się wraz z mężem przekreślić ich wspólną przeszłość i zniszczyć wszystko, co ich łączyło. Nie daje gotowej odpowiedzi, nie stwarza pozorów uniwersalności, nie epatuje uczuciami, a jednak intymny ton Po kusi pewnego rodzaju pociechą, którą przynieść może zanurzenie w kulturowym archetypie żalu i żałoby.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.28 MB (MOBI), 0.39 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anna Zacharewicz

05.02.2016, 07:10

Rachel Cusk to drapieżny skorpion. Jej książki są genialne w swej zgryźliwości i bardzo, bardzo gorzkie. Ale zapadają w pamięć na zawsze. Jak porównanie rozwodu do ekstrakcji zepsutego zęba, który ciągnie się w książce przez... kilka stron.