Po. O małżeństwie i rozstaniu (ebook) –	Rachel CuskPromocja

E-book

Po. O małżeństwie i rozstaniu

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Po" nie jest kolejnym podręcznikiem z cyklu "jak żyć". To wyjątkowo szczera opowieść kobiety, która po rozstaniu z mężem wnikliwie przygląda się swojemu życiu. Czy aby na pewno jest to nowa rzeczywistość? A może to funkcjonowanie na wstecznym biegu? Rachel Cusk zastanawia się nad tym, jak zaledwie w kilkanaście tygodni udało jej się wraz z mężem przekreślić ich wspólną przeszłość i zniszczyć wszystko, co ich łączyło. Nie daje gotowej odpowiedzi, nie stwarza pozorów uniwersalności, nie epatuje uczuciami, a jednak intymny ton Po kusi pewnego rodzaju pociechą, którą przynieść może zanurzenie w kulturowym archetypie żalu i żałoby.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.28 MB (MOBI), 0.39 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Anna Zacharewicz

05.02.2016, 07:10

Rachel Cusk to drapieżny skorpion. Jej książki są genialne w swej zgryźliwości i bardzo, bardzo gorzkie. Ale zapadają w pamięć na zawsze. Jak porównanie rozwodu do ekstrakcji zepsutego zęba, który ciągnie się w książce przez... kilka stron.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję