Pod powierzchnią (ebook) –	Andrew GrossPromocja

E-book

Pod powierzchnią

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Kolejna wycieczka płynie tratwą przez malownicze przełomy rzeki Kolorado. Nad ich bezpieczeństwem czuwa przewodniczka Dani Whalen. Nagle ponton uderza w martwe ciało. Wezwana policja szybko stwierdza, że chodzi o nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Ale Dani dobrze znała ofiarę i wie, że Trey nigdy nie wskoczyłby do spienionej rzeki. Szef miejscowej policji nie tylko odmawia pomocy, ale aresztuje Dani za rzucanie bezpodstawnych oskarżeń. Doświadczony detektyw, Ty Hauck, bezskutecznie szuka świadków, bo miejscowi milczą jak zaklęci. Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał. Szybko staje się jasne, że miasteczkiem rządzi potężny koncern, a lokalne władze są skorumpowane. Gra toczy się o tak wysoką stawkę, że wszystkie chwyty są dozwolone.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

416

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.66 MB (MOBI), 0.97 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Bookendorfina Izabela Pycio

Bookendorfina Izabela Pycio

08.12.2015, 07:11

„Kilka godzin znakomitego relaksu”

"Ci ludzie noszą garnitury i krawaty, trenują dzieci w piłce nożnej, w niedziele chodzą do kościoła...ale jakby co, dążą do celu po trupach."

Świetnie spędziłam czas przy książce. Czyta się błyskawicznie i z wielkim zainteresowaniem. Wysoki poziom czytelniczej adrenaliny utrzymany przez całą lekturę. Lekki styl, płynne przejścia między zdarzeniami, sugestywne opisy, nieustanne poczucie zagrożenia. Dlatego trudno się od niej oderwać i w zasadzie zanim się obejrzymy, już niestety koniec książki. Trzeba przyznać, że autorowi w pełni udało się wykorzystać i zrealizować ciekawy pomysł na czarnego bohatera.

Urozmaicenie i stosunkowo duża ilość dobrze wykreowanych postaci, przełożyły się na pozytywne postrzeganie sensacyjnych motywów, a tych w książce nie brakowało. Przedstawiane zdarzenia trzymały w napięciu, dostarczały mocnych wrażeń, akcja rozwijała się w bardzo dynamiczny sposób. Fabuła świetnie poprowadzona, silnie zazębiające się wątki wzbogacone elementami kryminalnymi i thrillera.

Dani i jej ojciec chrzestny, właściwie na własną rękę, bez odpowiedniego wsparcia, starają się rozwiązać zagadkę śmierci instruktora paralotniarstwa. Okazuje się, że jest to niezwykle trudne i niebezpieczne, przeciwnik wykorzystuje wszelkie dostępne środki, aby zatuszować sprawę, uciszyć świadków. Najdrobniejszy błąd może przesądzić sprawę na niekorzyść bohaterów. Stopniowo akcja zagęszcza się, dochodzą nowe postaci i zdarzenia, coraz większa presja czasu. Otrzymujemy bardzo efektowną sensacyjną historię z ogromnym potencjałem jako scenariusz filmowy.

"Pod powierzchnią" niewątpliwie dostarcza silnych dreszczyków emocji, interesujących intryg, ciekawych zagadek. Mamy świadomość, że gra toczy się o bardzo wysoką stawkę, jakim jest życie. Czytelnik musi odnaleźć się w świecie pozorów, mylnych wniosków, ukrytych znaczeń, kłamstwa, bezprawia i spiskowych teorii. Jaką rolę odgrywa w nim miejska policja? Co to są białe, szare i czarne operacje psychologiczne? Jak mocno trzeba zagłębić się w wydarzenia, aby dotrzeć do prawdy? Polecam, bardzo dobra lektura, nie można się przy niej nudzić, zapewnia kilka godzin znakomitego relaksu.

bookendorfina.blogspot.com

Dodaj recenzję