PROMOCJA
Pogromca lwów (ebook) –	Camilla Läckberg

ebook Pogromca lwów

Autor:

Wydawnictwo: Czarna Owca

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,5
(3945 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać!

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się, że padła ofiarą okrutnych zabiegów, co gorsza, nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo, ale nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.21 MB (MOBI), 1.24 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Magdalena

14.08.2015, 03:13

„warto sięgnąć”

Książka ciekawa i wciągająca, choć dla amatorów kryminałów może być przewidywalna. Ciężko się oderwać, bo świadomość, że każdy następny akapit prowadzi coraz bliżej rozwiązania zagadki nie daje spokoju. Styl pisania lekki, choć wielowątkowość może czytelnika nieco irytować, szczególnie przez pierwszych kilkadziesiąt stron, później jednak wszystkie historie układają się w jedną całość. Była to moja pierwsza książka tej autorki i z pewnością nie ostatnia.