PROMOCJA
Pokolenie Ikea (ebook) –	Piotr  C

ebook Pokolenie Ikea

Autor:

Wydawnictwo: Novae Res

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,4
(2977 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Pokolenie Ikea to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem. Jak zabawia się w piątkowy wieczór młody gwiazdor warszawskiej palestry? O czym śni Olga, grzeczna dziewczynka z dobrego domu, codziennie wbijająca się w garsonkę? Za czym tęsknią ludzie w szklanych wieżowcach? Co jeszcze można sprzedać? Czy życie trwa przez dwa tygodnie w roku? Znam ten typ. Taki, kurwa, emocjonalny dusiciel. Dusi i dusi, i dusi. Gdzie idziesz? O której wrócisz? Pamiętaj, mamy jechać do mamy! Czemu tyle pijesz? Inni tyle nie piją. Zabaw mnie. Jesteś taki nudny.
 Nie pójdziesz grać w kosza. Wszystko ja muszę robić. Czy ty mnie jeszcze kochasz? Dlaczego Cię jeszcze nie ma, co Ty sobie myślisz? Zmień pas! Stań tutaj!
Kiedy pojedziemy na zakupy do Ikei? Gdzie wchodzisz, dopiero myłam podłogę! Dlaczego ciągle siedzisz przy komputerze? Kiedyś byłeś inny. Dawniej żona Ufa robiła mu laskę w parku o dwunastej w południe. Teraz robi mu co najwyżej pranie. Man is incomplete, until he is married. Then he is finished.

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego194
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.28 MB (MOBI), 0.60 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Tomasz Kaniuka

Te Ka

13.01.2015, 18:55

Pierwsza polowa jest jeszcze w miare, w drugiej troche za duzo przeklenstw, nie zebym nie przeklinal ale co za duzo... Ot ksiazka kolesia ktory jest korposzczurem, zalicza panny, i umie przepisac zarty z neta. Ocena 2/5

Mariusz Lazicki

Mariusz Lazicki

14.07.2016, 16:12

„7/10 ”

ok...nie jest to najlepsza ksiazka jaka czytalem...ale mi sie podobalo

Anonimowy czytelnik

10.12.2014, 01:02

„Takie sobie. Naprawdę szkoda 3 godznin z życia.”

Kilka odcinków Frasiera z 3 serii ma głebsze przesłanie. Naprawdę polecam przeczytac jakąś książke zamiast "tego"