Krok do szczęścia (ebook) –	Anna Ficner-Ogonowska

E-book

Krok do szczęścia

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Krok do szczęścia to mądra i pełna ciepła opowieść o tym, że życie nigdy nie przestaje nas zaskakiwać i że nic nie dzieje się bez przyczyny. We wszystkim znajduje się ziarenko dobra, wystarczy je tylko dostrzec i zrobić ten pierwszy krok. Hania przygotowuje się do ślubu Dominiki. Ten radosny czas przywołuje wspomnienia z jej własnego ślubu i tragedii, która wydarzyła się następnego dnia. Dzięki miłości i wsparciu pani Irenki, Dominiki i Mikołaja Hania wreszcie odważy się wrócić myślami do tamtych dni, nie po to jednak, by rozpamiętywać stratę, ale by pogodzić się z tym, że życie płynie dalej. Mikołaj zaś odkryje, że najtrudniej jest rywalizować ze wspomnieniami Hani o nieżyjącym mężu i że walka o jej uczucie jeszcze się nie zakończyła. Na światło dzienne wychodzi w dodatku rodzinna tajemnica z przeszłości. Niespodzianki zaczynają się mnożyć. Wkrótce w życiu Hani pojawi się bliska osoba, o której istnieniu nie miała dotąd pojęcia i przez którą musi na nowo zbudować obraz własnej rodziny. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.77 MB (MOBI), 0.94 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Justyna K.

Justyna K.

24.10.2014, 09:37

„relaksująca opowieść”

Druga część opowieści o Hani, Dominice, Mikołaju i Przemku.
Na „dzień dobry” – zasiadamy w nadmorskiej kuchni pani Irenki. Tam (już chyba tradycyjnie) gospodyni częstuje swych gości smakołykami, robi herbatkę z cytryną, dzieli się mądrością życiową.
Mikołaj wciąż walczy o miłość i szczęście – oczywiście walczy za dwoje.
Hanka na zmianę – daje do siebie dotrzeć lecz po chwili znów chowa się w swojej skorupie.
W tej części pojawiają się nowe postacie, bohaterowie zmagają się z wieloma problemami – przede wszystkim z przeszłością.
Przyznam szczerze – nie przeczytałam tej książki jednym tchem. Głownie za sprawą akcji, która toczy się o wiele bardziej dynamicznie niż miało to miejsce w części pierwszej. Musiałam robić sobie przerwy, aby spokojnie „przespać się” z tym co właśnie przeczytałam. Może to i dobrze? Dzięki temu dłużej spędziłam swój czas z bohaterami których szczerze lubię i z którymi się naprawdę zżyłam.
Chyba w tym tomie przeżyłam wszystko… Chwile wzruszenia, śmiechu, zdenerwowania, radości. Weszłam w „Krok do szczęścia” całą sobą. I ciężko było mi odkładać tę książkę po przeczytaniu na półkę.
Polecam tę kontynuację wszystkim, którzy polubili Hankę i jej przyjaciół.

Ludmiła Ster

Ludmiła Ster

19.06.2014, 08:24

„kobieca delikatnosc”

Kontynuacja pierwszej części. Radzę zaopatrzyć się już we wszystkie (już 4), bo gwarantuję, że po skończeniu pierwszej od razu chce czytać się następną.
Dalsze losy głównych bohaterów.
Pisane delikatnie, kobieco.

Książka mnie relaksuje jak chyba żadna inna.

Dodaj recenzję