Biuro przesyłek niedoręczonych (ebook) –	Natasza  Socha

Biuro przesyłek niedoręczonych

Ocena czytelników:

7,1 (380 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Magiczna opowieść o zagmatwanych ludzkich losach, miłości jak z bajki i nieoczekiwanych konsekwencjach życzliwości. Mistrzostwo gatunku!

Są listy, których nie można zostawić bez odpowiedzi Do Biura Przesyłek Niedoręczonych trafiają listy i paczki, które nigdy nie dotarły do adresatów. Zuzanna zaczyna tam pracować, bo ją samą też prześladuje pewien niewysłany w porę list. Z czasem coraz bardziej intrygują ją tajemnice innych ludzi. Kiedy trafia na listy, których nadawcy od trzydziestu ośmiu lat nie mogą się spotkać, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ma czas do Wigilii, potem będzie za późno...

Magiczna opowieść o zagmatwanych ludzkich losach, miłości jak z bajki i nieoczekiwanych konsekwencjach życzliwości. Mistrzostwo gatunku!

 

 


Świąteczna opowieść Nataszy skrzy się dowcipem i wzrusza do łez. A kiedy myślisz, że już wiesz, jak skończy się ta historia, czeka na ciebie naprawdę smakowita niespodzianka. 

Lilliana Fabisińska, pisarka


Natasza Socha pisze tak, że po przeczytaniu każdej jej nowej książki ma się ochotę na kolejną. 

Damian Gajda, dziennikarz, Gala

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

304

ISBN wydania papierowego

978-83-7642-875-8

Rok wydania papierowego

2016

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.29 MB (MOBI), 1.38 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Agnieszka

01.01.2017, 19:50

Sięgnełam po tą książkę, aby trochę odpocząć od bardziej wymagającej literatury. Liczyłam na lekką opowieść ze szczyptą świątecznej magi i się nie zawiodłam. Książka napisana jest lekkim językiem, opowieści są spójne, zabawne, miejscami trochę molodramatyczne, ale wywołujace uczucie ciepła w sercu. Podsumowując, pozycja godna polecenia na zimowe wieczory.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję