Powtórnie narodzony (ebook) –	Margaret MazzantiniPromocja

E-book

Powtórnie narodzony

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Zapierająca dech w piersiach historia wojennej miłości na gruzach Sarajewa.

Gemma zostawia swoje wygodne, uporządkowane życie i razem z szesnastoletnim synem wsiada na pokład samolotu lecącego z Rzymu do Sarajewa. Na lotnisku czeka na nią Gojko, bośniacki poeta, przyjaciel z czasów jej pierwszego pobytu w tym mieście, przewodnik po nieznanej rzeczywistości i obcej kulturze. To dzięki niemu poznała przed laty Diega, fotografa z Genui, swą wielką miłość. Po latach wraca do Sarajewa, by zmierzyć się ze wspomnieniami, z nadzieją że u nastoletniego syna uda się jej obudzić poczucie przynależności do miejsca, w którym się urodził i które jest dla niej tak ważne.

Światowy bestseller sprzedany do 24 krajów!

„Pełna żywych wspomnień i silnych emocji. Niezwykła książka”. Irish News

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.71 MB (MOBI), 1.25 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Agnieszka Sonenberg

Agnieszka Sonenberg

24.07.2016, 21:17

„Rewelacja!!!”

Okładka książki w moich kolorach,opis z tyłu zachęca do czytania,a i opinie różnych recenzentów skłaniają do tego,by przeczytać właśnie tę opowieść.Tak też zrobiłam...
Jest to smutna historia miłosna,na przełomie konfliktów jakie odbywały się w Sarajewie,gdzie ludzie byli odstrzeliwani przez snajperów jak zwierzyna. Naokoło brud,kurz,pełno krwi,odgłosy wystrzałów i krzyki rannych. Jest tu miłość-silna,trwała i taka prawdziwa,oraz dosłownie za plecami dramatyczne wydarzenia,to wszystko wspaniale połączone,że nie można oderwać się od powieści. Opisy są tak realistyczne,iż odnosi się wrażenie,że to nie fikcja literacka ale opowieść kogoś,kto żyje i opowiada swoją historie.Są momenty,że łzy leją się na kołnierz,serce zamiera a z ust wydobywa się przerażenie.Coś tak pięknego jak miłość i realia życia...Czy mają szansę przetrwać?
Na pewno nie jest to opowieść tylko o wielkiej miłości.Gdy poznajemy problemy i życie głównej bohaterki,a to właśnie jest fabułą książki,zdajemy sobie sprawę,że tu chodzi całkiem o co innego. Krok po kroku odsłaniane są tajemnice i wspomnienia oraz konsekwencje naszych bohaterów,co daje nam możliwość domyślania się dalszej treści.Tylko,że tutaj nic nie jest takie,jak nam się wydaje.
Koło życia zatacza swój krąg...
Margaret Mazzantini stworzyła niezwykłą powieść ...
Po przeczytaniu jej,na pewno nic już nie będzie takie samo...
Polecam!!

Dodaj recenzję