Poznaj. aby uwierzyć. Liturgia Mszy Świętej (ebook) –	Lech Gardocki

E-book

Poznaj. aby uwierzyć. Liturgia Mszy Świętej

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Przewodnik po rzymskokatolickiej mszy świętej. Jedyna tego typu książka, która ukazała się na polskim rynku. Szczegółowo, krok po kroku, od wstępnych obrzędów aż po formalne zakończenie opisuje kolejne części nabożeństwa, tłumacząc jednocześnie ich sens i symbolikę. Objaśnia znaczenie śpiewów, czynności i gestów wykonywanych przez kapłana, symbolikę szat liturgicznych, przeznaczenie naczyń liturgicznych i rodzaje ksiąg mszalnych oraz sens procesji eucharystycznych. Prosty język, piękne ilustracje znakomicie uzupełniające tekst i słowniczek pojęć liturgicznych to jej dodatkowe atuty. Książka wydana za wiedzą Warszawskiej Kurii Metropolitalnej. Odpowiednia dla czytelników w każdym wieku."

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

8.59 MB (MOBI), 4.34 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

11.05.2016, 13:37

Bardzo pouczająca i tłumacząca wiele cennych i podstawowych informacji dotyczących Mszy świętej. Język jest tak obrazowy, ze każde dziecko na pewno zrozumie cały ten ceremoniał. Do tego wszystkiego przepięknego ilustracje, które wzbogacają cała treść książki. Polecam.