Pozwolił nam wołać Ojcze (ebook) –	Leszek Czyż

Pozwolił nam wołać Ojcze

Ocena czytelników:

10,0 (3 oceny)

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Odkrywanie naszej wyjątkowej modlitwy Przez dwa tysiące lat ta modlitwa pozostaje niezmiernie aktualna. Wciąż jest dobrze znana i rozumiana. Czy tak jest na pewno? Może dlatego, że umiemy ją od tak dawna, już automatycznie wypowiadamy przed snem lub po wejściu do kościoła? Bez myślenia, bez zaangażowania umysłu recytujemy sowa, dziwiąc się, że nie daje to oczekiwanego przez nas efektu i niczego nie zmienia w naszym życiu. Warto na nowo odkryć to, czego chciał nas nauczyć Jezus, pozostawiając nam modlitwę nazwaną od pierwszych słów Ojcze nasz."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.29 MB (MOBI), 0.59 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Jan Sikora

Jan Sikora

14.09.2013, 12:52

Świetna pozycja, zarówno dla wierzących którzy chcą się dowiedzieć czegoś o modlitwie jak i świetna opracowanie modlitwy Pańskiej, książka warta przeczytania.

Daria Stolarska

05.09.2013, 12:06

Obowiązkowa pozycja dla każdego, komu choć raz zdarzyło się bezmyślnie odklepać "Ojcze nasz". Autor rozbiera tę modlitwę na części pierwsze, wyjaśnia, o co chodzi w każdym wersecie i zmusza do autorefleksji. Po lekturze każda modlitwa, zwłaszcza wspólnotowa - w rodzinie czy kościele - ma nowy wymiar. Polecam!

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję