Preparator (ebook) –	Hubert Klimko-Dobrzaniecki

ebook Preparator

Autor:

Wydawnictwo: Od deski do deski

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,9
(148 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„Preparator” - pierwsza publikacja z serii na F/aktach Wydawnictwa Od deski do deski. Jest to powieść o pracowniku łódzkiego prosektorium, swego rodzaju spowiedź, w której bohater opowiada swoje życie i świat, który go ukształtował. Pierwowzór bohatera książki został skazany za kazirodztwo, nekrofilię i podwójne morderstwo. Jednak historia opowiedziana w powieści, mimo tej przerażającej zapowiedzi, jest zupełnie o czym innym. Jest to opowieść o smutku, żalu i samotności. Tytułowy preparator dobrze wie, że jest naznaczony społecznym piętnem – i coraz bardziej popada w osamotnienie. W świecie, w którym żyje, każdy nosi w sobie złość. Wycofany ojciec, zrzędliwa matka z wiecznymi pretensjami, apodyktyczna siostra, nieszczęśliwa w małżeństwie żona. Na życie składają się żal, poczucie straty, niezadowolenie. Gdzieś tam rodzi się zło...

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.57 MB (MOBI), 0.59 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

07.02.2016, 17:54

No żesz ty!... Czegoś takiego się nie spodziewałam...Genialnie skonstruowana spowiedź głównego bohatera, przeplatana bardzo ciekawymi przemyśleniami na temat współczesnego świata i ludzi. Poruszająca, przerażająca, taka ludzka... I łapałam się na tym, że naprawdę współczuję bohaterowi, zamiast go kategorycznie potępiać. Nie będzie łatwo zapomnieć o tej książce. Żeby uspokoić trochę emocje muszę sięgnąć po coś lekkiego, jakieś miłe babskie czytadło :)
Przeczytajcie, warto.