Przed Państwem Krzysztof Materna (dla przyjaciół Siostra Irena). Przygody  z życia wzięte (ebook) –	Krzysztof Materna, Marta Szarejko
Twoja cena:

"Można dociekać odpowiedzi na to pytanie, ale to bezowocne. Lepiej się z tym zmierzyć. W losach Krzysztofa Materny roi się od zdarzeń zapierających dech w piersiach. A także od opowieści, które rozśmieszają. Albo i nie. Autor po prostu robi swoje. Jest sobą, po swojemu o tym opowiada. Dlaczego syn znajomych Edwarda Gierka niespodziewanie uścisnął dłoń dwustu górnikom w katowickim Spodku? Jakie okropne zdarzenie do tego stopnia rozsierdziło Zdzisława Maklakiewicza, że wytoczył proces barmanowi − i wygrał go? Który niezdany egzamin stanął Krzysztofowi Maternie na przeszkodzie w ukończeniu studiów aktorskich? Jak czuje się w sytuacji gwiazdora ktoś, kto nie za bardzo chce gwiazdorzyć? Czy mamy jeszcze jakieś pytania? "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 6.71 MB (MOBI), 3.87 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Hania Maj

12.12.2013, 10:57

Mimo że to książka Materny o KM, to nie brak tu najwybitniejszych postaci polskiej piosenki i poezji, z którymi to Materna się przyjaźnił i szedł przez życie. Magda Umer, Jonasz Kofta i inni, potęgują uczucie względem Pani Irenki, która rozbraja humorem i urzeka podchwytliwością.