Przywróceni (ebook) –	Jason Mott

ebook Przywróceni

Autor:

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,9
(310 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0

Wyobraź sobie, że cały Twój świat staje na głowie…  Jacob, jedyny syn Harolda i Lucille Hargrave`ów, zginął tragicznie w 1966 roku, w dniu swoich ósmych urodzin. Przez dziesiątki lat, które upłynęły od tamtej pory, osieroceni rodzice przeżywali zarówno smutki, jak i radości. Litościwy czas goił rany, aż w końcu ułożyli sobie jakoś życie. Biegło niezakłóconym rytmem aż do chwili, kiedy stanął przed nimi Jacob – ich syn z krwi i kości. Ten sam uroczy, bystry, ośmioletni chłopiec, którym kiedyś był. Na całym świecie ci, których kiedyś kochano, a którzy odeszli na zawsze, z niepojętych przyczyn powracają do życia. Nikt nie rozumie, jak to możliwe, i dlaczego tak się dzieje.  Nikt też nie potrafi powiedzieć, czy to cud, czy zapowiedź końca.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.16 MB (MOBI), 0.62 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

25.08.2014, 13:07

Świetna, poruszająca i nietuzinkowa historia.

Aneta Fedejko

A F

29.09.2014, 10:41

„Refleksyjna”

Jeżeli ktoś oczekuje zombie, zaskakujących zwrotów akcji czy rozwiązania wielkich egzystencjalnych tajemnic to niech po tą książkę w ogóle nie sięga. Niesłusznie jest ona bowiem wrzucana do jednego worka z horrorami. Nawiązuje jednak do kwestii, nad którą każdy z nas prędzej czy później będzie się zastanawiał, śmierci bliskiej osoby i zmiany w naszym życiu jaka po niej nastąpiła oraz co by było gdyby ta osoba jednak do nas pewnego dnia wróciła. Autor idzie jeszcze krok dalej, nie zostawia głównych bohaterów odosobnionymi w cudzie jaki nastąpił w ich życiu, a zwraca zmarłych bliskich każdemu. Tym sposobem na świat wracają zmarli, biurokracja nie wie jak sobie z tym poradzić, a Ziemi zaczyna grozić przeludnienie...
Autor ociera się o sedno tematu jaki poruszył pozostawiając pole do popisu wyobraźni czytelnika. Książka na pewno zostawia po sobie ślad w pamięci i porusza "zakurzone" myśli.