Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1 (ebook) –	Philip G.  Zimbardo, Robert L.  Johnson, Vivian  McCann

E-book

Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Psychologia. Kluczowe koncepcje to nowoczesny przewodnik, który pozwala wszystkim zainteresowanym funkcjonowaniem ludzkiej psychiki, zorientować się w głównych teoriach, pojęciach oraz metodach stosowanych w różnych gałęziach psychologii.  Autorzy, pod wodzą słynnego Philipa Zimbardo, wyjaśniają zagadnienia psychologiczne w swobodnym, przyjaznym stylu. W pięciu tomach opisują eksperymenty, odwołują się do przykładów, prowadzą z czytelnikiem prawdziwy dialog, a nawet rodzaj zabawy, odnosząc się do jego bezpośredniego doświadczenia. Struktura tekstu wraz z układem graficznym ułatwiają zapamiętywanie i wyszukiwanie informacji.Tom 1 Podstawy psychologii  wprowadza Czytelnika w świat psychologii jako nauki. Autorzy opisują pułapki zdroworozsądkowego pojmowania problemów psychologicznych oraz sposoby unikania błędów, wynikających z odruchów i nawyków w rozumowaniu. Demaskują pozorne oczywistości i uczą krytycznego myślenia. Czytelnik poznaje główne metody i perspektywy w psychologii, obudowane  wiadomościami historycznymi o rozwoju całej dyscypliny. Znajdzie też tutaj podstawowe fakty dotyczące budowy mózgu i układu nerwowego. Dowie się ponadto, jak przebiega jego wszechstronny rozwój od momentu zapłodnienia przez dzieciństwo i okres dorastania, po dorosłość i starość.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

298

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

11.36 MB (MOBI), 5.87 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

M S

M S

05.01.2017, 20:50

„Najlepszy podręcznik do psychologii”

Znakomity podręcznik do psychologii. Philip Zimbardo to jeden z często przytaczanych psychologów, znany ze słynnego eksperymentu stanfordzkiego. Jego podręcznik napisany wspólnie z dwoma innymi autorami to doskonała książka odpowiednia dla osób początkujących i interesujących się psychologią. Zagadnienia są tłumaczone w bardzo przystępny i obrazowy sposób przez co zapamiętywanie wiedzy jest o wiele łatwiejsze. Podział podręcznika na odpowiednie rozdziały jest również bardzo dobry, bo po krótkim wstępie wprowadzającym czytelnika w zagadnienie w bardzo interesujący sposób następuje część teoretyczna, po której pojawia się "praktyka". Polecam wszystkim!

Dodaj recenzję