Rose Madder (ebook) –	Stephen King

ebook Rose Madder

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,9
(2890 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Pewnego dnia Rosie Daniels decyduje się porzucić swojego męża, przed którym odczuwa paniczny strach, i pod przybranym nazwiskiem rozpocząć nowe życie. Ucieka do innego miasta, gdzie wkrótce zdobywa ciekawą pracę, nawiązuje znajomości i przyjaźnie. W sklepie ze starociami kupuje niezwykły obraz zatytułowany Rose Madder, który - jak się okazuje - pozwala przeniknąć do innego świata. Tymczasem tropem kobiety podąża jej mąż Norman, policjant psychopata, gotowy zabić każdego, kto mu się sprzeciwi. Jest już coraz bliżej, śledzi jej przyjaciół, zdobywa adres zamieszkania. Tylko ucieczka w świat Rose Madder może ocalić życie Rosie...

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.63 MB (MOBI), 1.32 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Marcin Jakubowski

Marcin Jakubowski

03.06.2011, 13:23

Słabsza w katalogu Kinga

Anonimowy czytelnik

30.05.2011, 23:48

Całkiem ok.

Anonimowy czytelnik

30.05.2011, 23:47

„”

Pozycja opowiada o katowanej przez męża kobiecie, która pewnego dnia postanawia od niego uciec. W pewnym momencie Rosie kupuje obraz. Wieszając go w swoim nowym domu nie przypuszcza, co się wydarzy. Po pewnym czasie kobieta zauważa, że świat z obrazu jest równie realistyczny jak jej własny, i że jest ona w stanie się tam przedostać.

"I'm really Rosie
And I'm Rosie Real
You better belive me
I'm a great big deal..."

Czytelnicy mogą się trochę , bo książka odbiega od typowych klasycznych horrorów będąc (myślę, że to określenie pasuje) lekkim thrillerem. Można się było spodziewać czegoś lepszego po Kingu.