Ch***owa Pani Domu (ebook) –	Magdalena KostyszynPromocja

Ch***owa Pani Domu

Ocena czytelników:

6,1 (413 oceny) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Opis publikacji

 Pierwszy antyporadnik w wersji #nofilter, z którego (nie) dowiesz się między innymi:

- jak nie gotować i nie prowadzić gospodarstwa domowego,

- jak nie celebrować Dnia Ręcznika

- oraz jak nie zostać Miss Świata.Książka – jak pisze autorka – powstała z tęsknoty za normalnością, z potrzeby stawienia czoła problemom współczesnych kobiet. Gdy na próżno dążymy do osiągnięcia doskonałości, zejście na ziemię wydaje się najprzyjemniejszym uczuciem na świecie. Tym bardziej, że lektura ułatwia spojrzenie na świat z humorem, ironią oraz zdrowym dystansem do siebie i innych.


Magdalena Kostyszyn – znana lepiej jako Ch…owa Pani Domu – udowodnia, że dzielenie się własnymi wpadkami może wzbudzić ogromny aplauz – nawet, jak w jej przypadku, pół miliona fanów na Facebooku. W 2016 roku otrzymała tytuł Superbohaterki Czytelniczek „Wysokich Obcasów”. Prowadzi także bloga: venilakostis.com.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.77 MB (MOBI), 0.67 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Piotr Marciniak

Piotr Marciniak

05.10.2016, 16:20

Ciekawe i oryginalne podejście do otaczającej rzeczywistości. Negacja zastanego porządku, istniejących stereotypów ma być wg. Autorki drogą do osiągnięcia satysfakcji z życia. Książka napisana jest w żartobliwy sposób i mam nadzieję, że nie stanowi pewnego drogowskazu i odpowiedzi na pytanie: "Jak żyć?". Raczej jest wentylem bezpieczeństwa dla tych, którzy nie są w stanie zaakceptować zastanej rzeczywistości pełnej doskonałych ciał, doskonale ubranych i doskonale godzących ze sobą różne role życiowe kobiet.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję