Savages: ponad bezprawiem (ebook) –	Don Winslow

ebook Savages: ponad bezprawiem

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,7
(184 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Jedna z 10 najlepszych książek 2010 roku według „New York Timesa”. Wkrótce film Olivera Stone’a! Ben i Chon hodują najlepszą trawę w mieście. Biznes kręci się jak należy. Poza tym jest Ofelia, kochają ją obaj. Dzika miłość, dziki seks, dzika zabawa. A jednak: nie można żyć poza prawem i się nie ubrudzić. Pewnego dnia dostają wiadomość, której ignorować nie należy.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.56 MB (MOBI), 0.88 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaDRM
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Marcin K.

01.11.2012, 16:42

„”

Ta książka jest jak dobrze zmontowany teledysk - wartka akcja, szybkie dialogi, barwne (choć jednowymiarowe) postaci, cięcia, przejścia, zmiany barw, narracji, ujęć itp. Można odnaleźć tu inspiracje takimi filmami jak "Point Break" z K. Reevesem, "Domino" z K. Knightley, "True Romance" z Ch. Slaterem, czy serialem "Weeds" - zarówno w kwestiach pokazywania przemocy, jak i wyborów bohaterów oraz w warstwie wizualnej. Ciekaw jestem jak z takim materiałem poradził sobie O. Stone.

Moja ocena: 6/10, ponieważ książka krótka i traktująca pewne wątki po łebkach, zakończenie zaserwowane dość szybko, a mnogość rozdziałów - jak pasująca do historii i stylu pisania - to jednak irytująca.

Niemniej jednak to bardzo przyjemna rozrywka i pozycja obowiązkowa dla wielbicieli mocnych i brutalnych filmów okraszonych garścią czarnego humoru oraz słońca i Kaliforni :)