Sędzia (ebook) –	Mariusz Zielke

ebook Sędzia

Autor:

Wydawnictwo: Czarna Owca

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,9
(86 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Dziennikarz Kuba Zimny pisze artykuł o Adamie Bonarze, właścicielu świetnie prosperującej firmy leasingowej, nagle pomówionym o oszukanie inwestorów na sumę 300 mln złotych. Bonar rozumie, że padł ofiarą manipulacji zmierzających do przejęcia jego firmy,

i rozpoczyna niebezpieczną akcję odwetową, w której będzie się musiał zmierzyć z dwoma bardzo silnymi przeciwnikami: Księżnym, byłym funkcjonariuszem SB, a obecnie prezesem banku, i bezwzględnym sędzią Foglem. Bonara czeka wiele kłopotów, a czytelnika – lawina dramatycznych zdarzeń, z dwoma morderstwami włącznie.

„Sędzia” to trzymający w napięciu thriller prawniczy, demaskujący powiązania między politykami, finansistami i cynicznymi prawnikami, którzy zapewniają przestępcom niekaralność i swobodę działania. Mariusz Zielke kolejny raz obnaża oblicze świata finansjery, w którym prawo jest dla bogatych, a nie dla biednych.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.23 MB (MOBI), 1.54 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

30.10.2015, 12:00

Kuba Zimny powrócił:) Sama nie wiem czy go lubię, czy nie. Czasem mnie drażni, czasem bawi, ale faktem jest, że zawsze trafia na świetne tematy. Tak też stało się i tym razem.
Jak sam autor twierdzi, Sędzia jest powieścią zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. Jej celem było opisanie patologii systemu sądowniczego w Polsce. Udało się. Cytując za autorem "W Polsce władza jest dla władzy, szpitale dla lekarzy, szkoły dla nauczycieli, policja dla policjantów. Dla obywateli są tylko podatki" Nietrudno się zgodzić, prawda? Polecam