Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji (ebook) –	Wojciech Filaber

E-book

Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Książka Wojciecha Filabera przybliża wierzenia ludów hawajskich, dotyczące samouzdrawiania. Zawiera informacje na temat ich pochodzenia, założeń, a także współczesnych reinterpretacji i badań. Przekazując w postaci poradnika wiedzę na temat Huny, metody Ho'oponopono oraz stanu „zero”, autor pozwala wszystkim zainteresowanym z naszego kręgu cywilizacyjnego, zaznajomić się z innymi od dotychczas stosowanych formami oczyszczania swojego umysłu, a co za tym idzie – skorzystać z dobrodziejstw tego niecodziennego sposobu i przekonać się co do jego skuteczności – człowiek bowiem, stosując w swoim życiu tę metodę, może tylko zyskać, nigdy stracić. A poprawiając swoje wnętrze, leczy się wszakże własne życie, a także, poprzez właściwe pożytkowanie posiadanej energii, pozytywnie wpływa na swoje otoczenie.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

107

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.29 MB (MOBI), 0.73 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

31.01.2014, 03:26

„Swietna!”

Po książkę Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji sięgnęłam zupełnie z ciekawości. Przedstawia duchowym procesem uzdrawiania, której efektem jest rozwiązywanie własnych problemów, oczyszczanie siebie i swojego otoczenia oraz odkrycie prawdziwej tożsamości i esencji bycia. Autor przedstawia proces Ho?oponopono, który polega na uwolnieniu z pamięci treści, które osoba odbiera jako problem w celu uzyskania harmonii własnego wnętrza. Dzięki tej książce w moim życiu nastąpiła pozytywna zmiana. Osiągnęłam stan wewnętrznej harmonii i pozytywne spojrzenie na życie. Gorąco polecam wszystkim którzy chcieliby nauczyć się w jaki sposób radzić sobie z własnymi emocjami i tworzyć własne doświadczenia z zupełnie innej perspektywy.

Anonimowy czytelnik

15.01.2014, 10:22

„”

Książka Wojciecha Filabera jest drogą dla każdego laika niezaznajomionego z hawajską kulturą ani ze sposobami samooczyszczania, poprzez którą w sposób przystępny czytelnik zapozna się z tajnikami metody Ho'oponopono, także nauczy się skutecznie wykorzystywać jej założenia w praktyce. Metoda ta polega na ukierunkowanym, dokonywanym za pomocą konkretnych kroków, oczyszczaniu umysłu z obciążających go i szkodzących mu treści, uniemożliwiających człowiekowi spokojne życie i samorealizację. Sposób ten, choć brzmi obco i niezrozumiale, jak ukazuje poradnik, jest w swej istocie bardzo prosty, dzięki czemu stanowi niezwykle wartościowe narzędzie dla każdego człowieka, borykającego się w życiu z nadmiarem trudności, które wpływają negatywnie na stan wewnętrzny i tym samym, przekładają się na jakość życia na wszystkich płaszczyznach. Prezentowane w tej książce rozwiązanie pozwala na przywrócenie stanu naturalnego ludzkiego umysłu, a więc na uwolnienie tego, co szkodliwe i przykre.